جمینی تا اواسط نوامبر فعالیت خود را در هلند متوقف خواهد کرد


این شرکت می گوید که نتوانسته الزامات تنظیم کننده ها را برآورده کند اما می گوید که قصد دارد به بازار هلند بازگردد.

صرافی جمینی مستقر در نیویورک تصمیم گرفته است تا هلند را ترک کند و به دنبال غول ارز دیجیتال Binance باشد. این شرکت می گوید که نتوانسته الزامات تنظیم کننده ها را برآورده کند اما می گوید که قصد دارد به بازار هلند بازگردد.

جمینی در نامه ای به کاربران هلندی خود در 26 سپتامبر از آنها می خواهد که دارایی های خود را پس بگیرند یا به آدرس کیف پول دیگری منتقل کنند. این پلتفرم فعالیت خود را در هلند تا 17 نوامبر “به دلیل الزامات تحمیل شده توسط این تصمیم” متوقف خواهد کرد. De Nederlandsche Bank (DNB) در مبادلات رمزنگاری. نامه به شرح زیر است:

ما از شما می‌خواهیم که به خالی کردن حساب Gemini خود ادامه دهید تا مطمئن شوید که تا 17 نوامبر 2023 هیچ وجهی در حساب شما باقی نمانده است.

Gemini به کاربران توصیه می کند وجوه خود را به Bitvavo، یک صرافی رمزنگاری محلی ثبت شده در DNB، انتقال دهند. Bitvavo مستقر در آمستردام، که در سال 2018 شروع به کار کرد، عضو انجمن هلندی شرکت های بیت کوین است.

مرتبط با: بایننس هنوز برای یافتن شرکای بانکی در فرانسه تلاش می کند

این شرکت آمریکایی قصد دارد پس از “انطباق کامل” تجارت خود با قوانین جدید در مورد دارایی های رمزنگاری شده تحت مقررات بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) به بازار هلند بازگردد.

در تابستان 2023، رقیب جهانی جمینی بایننس نیز به دلیل عدم دریافت نتیجه واضح از DNB، فعالیت خود را در هلند متوقف کرد. در آن زمان، توبیاس اودجانس، مسئول مطبوعاتی DNB به کوین تلگراف گفت که منطقی است بایننس تلاش کند تا از طریق پیروی از MiCA به بازار هلند بازگردد، که الزامات ملی اتحادیه اروپا را برای شرکت های رمزنگاری یکسان می کند:

“هنوز مشخص نیست که MiCA چگونه در هلند اجرا می شود، اما به نظر می رسد که در واقع قانون متفاوتی با WWFT خواهد بود و احتمالاً در سطح اروپایی، دسترسی به بازار هلند ممکن است برای سازمان های ثبت شده در سایر کشورها امکان پذیر باشد. کشورهای اتحادیه اروپا.”

در حال حاضر 37 ارائه دهنده دارایی مجازی ثبت شده در DNB وجود دارد. اینها عبارتند از eToro، Coinbase، Crypto.com و BitPay.


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید