معاملات آتی رمزنگاری و ETFهایی که در را می کوبند: قانون رمزگشایی شده، 13 تا 20 اوت.


SEC چندین برنامه همزمان را برای صندوق های معاملات آتی اتر تایید خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تاییدیه انجمن ملی آتی ایالات متحده را برای ارائه سرمایه گذاری در معاملات آتی کریپتو به مشتریان واجد شرایط دریافت کرده است. این تاییدیه کوین‌بیس را قادر می‌سازد تا قراردادهای آتی بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را از طریق بورس مشتقات که توسط کمیسیون معاملات آتی کالا تنظیم می‌شود، ارائه دهد.

در همین حال، وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به طور همزمان چندین برنامه را برای صندوق های معاملات آتی اتر (ETF) تایید خواهد کرد. تا کنون، SEC برخلاف سال 2021 به شرکت ها دستور نداده است که درخواست های خود را پس بگیرند. این نشان می دهد که تنظیم کننده راه اندازی صندوق را در چند هفته آینده مسدود نخواهد کرد. تصمیم SEC در مورد ETF های بیت کوین نیز می تواند در اوایل سال 2024 باشد.

شاید به همین دلیل است که شرکت مدیریت دارایی Valkyrie به لیست شرکت هایی که برای ETF های رمزنگاری درخواست می کنند، پیوسته است. طبق اجرای آن، صندوق به طور مستقیم در اتر سرمایه گذاری نخواهد کرد، بلکه به دنبال خرید چندین قرارداد آتی ETH خواهد بود. سرمایه گذاری ETF در قراردادهای آتی اتر مطابق با محدودیت های موقعیت تعیین شده توسط بورس کالای شیکاگو به 8000 قرارداد در ماه محدود خواهد شد.

SEC اجازه داد در پرونده ریپل درخواست تجدید نظر کند

آنالیسا تورس، قاضی ایالات متحده، درخواست کمیسیون SEC را برای اجازه دادن به درخواست تجدیدنظر موقت در شکایت خود علیه آزمایشگاه ریپل پذیرفته است. طبق قوانین ایالات متحده، درخواست تجدیدنظر موقت زمانی اتفاق می افتد که تصمیم دادگاه در حالی که سایر جنبه های پرونده در حال بررسی است، تجدید نظر شود.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از آن گرفته شد که آزمایشگاه ریپل مخالفت خود را با درخواست تجدیدنظر احتمالی در مورد این پرونده اعلام کرد. وکلای ریپل استدلال کردند که درخواست تجدیدنظر فقط به یک موضوع قانونی نیاز دارد و این درخواست SEC هیچ موضوع حقوقی جدیدی را که نیاز به بررسی داشته باشد مطرح نمی کند. آنها همچنین اصرار داشتند که ادعای تنظیم کننده در مورد یک حکم دادگاه اشتباه کافی نیست و درخواست تجدیدنظر فوری روند خاتمه را پیش نمی برد.

به خواندن ادامه دهید

سنگاپور چارچوب نظارتی برای استیبل کوین ها دریافت می کند

بانک مرکزی سنگاپور چارچوب نظارتی اصلاح شده ای را برای ایجاد ثبات برای استیبل کوین های تک ارزی که در ایالت شهر نگهداری می شوند منتشر کرده است. این چارچوب الزامات مختلفی را برای صادرکنندگان استیبل کوین، از جمله جدول زمانی بازخرید، افشای اطلاعات، مدیریت ذخایر و سرمایه مورد نیاز ارائه می‌کند. مرجع پولی سنگاپور اعلام کرده است که تنها صادرکنندگان استیبل کوین که الزامات چارچوب جدید را برآورده می‌کنند، می‌توانند درخواست دهند تا تحت مقررات MAS قرار گیرند – برچسبی که بانک‌های مرکزی می‌گویند به کاربران اجازه می‌دهد آنها را از استیبل کوین‌های غیرقانونی متمایز کنند.

به خواندن ادامه دهید

ائتلاف دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا کارگروه هوش مصنوعی را تشکیل می دهد

دموکرات های مجلس نمایندگان ایالات متحده یک گروه کاری در زمینه هوش مصنوعی تشکیل دادند تا قوانین جدیدی را در مورد بخش فناوری هوش مصنوعی در حال ظهور (AI) تصویب کنند. ائتلاف 97 عضو دموکرات جدید به واحد خود متعهد می شود که با دولت جو بایدن، سهامداران و قانونگذاران از هر دو طرف عرصه سیاسی برای توسعه “سیاست های معقول و دو حزبی در قبال این فناوری در حال ظهور” همکاری کند. به گفته نماینده درک کیلمر، که به عنوان رئیس این گروه کار خواهد کرد، تمرکز اصلی بر کاهش نگرانی های هوایی در مورد گسترش اطلاعات نادرست و شیوع فزاینده کلاهبرداری های عمیق آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود.

به خواندن ادامه دهید


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *