تام ایمر، نماینده دوستدار رمزنگاری، برای رئیس مجلس نامزد می شود


تام اِمر برای نامزد شدن برای نقش گوینده “دعوت می کند” و اگر در آن رای بیاورد، می تواند برای صنعت کریپتو موهبتی باشد.

از آنجایی که تام ایمر، نماینده جمهوری خواه کنگره، دوستدار رمزارز، به دنبال نامزدی برای ریاست مجلس نمایندگان است، این مرد 62 ساله از حمایت چندین قانونگذار برخوردار است.

پس از اینکه جیم جردن، نامزد جمهوری خواه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نتوانست آرای را برای تصاحب در دور اول رای گیری در 17 اکتبر به دست آورد، پاتریک مک هنری، عضو کنگره، به طور موقت به سمت خود ادامه می دهد.

جیک شرمن، خبرنگار NBC News، در 20 اکتبر، تلاش Emmer را برای اولین بار برجسته کرد. شرمن در پستی در X (توئیتر سابق) خاطرنشان کرد که ایمر به اعضای کنفرانس جمهوری خواهان مجلس نمایندگان گفت که در نظر دارد برای ریاست مجلس شرکت کند.

مینه سوتان در حال حاضر شماره 3 جمهوری خواه در مجلس نمایندگان است. او افزود: “او یک رهبر فوری در این مسابقه خواهد بود.”

رسانه‌هایی مانند سی‌بی‌اس نیوز نیز گزارش دادند که یک منبع ناشناس نزدیک به ایمر تأیید کرده است که او برای نامزدی «تماس‌های تلفنی برقرار کرده است».

مک هنری به عنوان رئیس موقت، صلاحیت پیشبرد قانون در مجلس را ندارد. بنابراین، پیشرفت در لوایح مختلف، از جمله لوایح مربوط به رمزنگاری، متوقف شد و اهمیت رای دادن به یک سخنران جدید را برجسته کرد.

اگر اِمر اسپیکر شود، احتمالاً اعضای جامعه کریپتو از این حرکت استقبال گرمی خواهند کرد.

ایمر بارها به نفع دارایی های دیجیتال صحبت کرده است و سابقه مخالفت با مقررات کمیسیون بورس اوراق بهادار و رویکرد رئیس آن گری گنسلر برای اجرا را دارد.

ایمر که تلاش می کند نامزدی را تضمین کند، قبلاً حمایت هایی را برای حرکت خود دریافت کرده است.

براد فینستاد، نماینده کنگره، بیانیه ای در حمایت از ایمر برای نقش رئیس مجلس در 20 اکتبر منتشر کرد.

مرتبط با: اتاق تجارت دیجیتال با دخالت بیش از حد SEC در پرونده Binance مخالف است

او گفت: «از روزی که وارد کنگره شدم، کار با تام برایم یک افتخار بوده است و واقعاً از او به عنوان یک مربی و یک دوست قدردانی می کنم.

«مردم آمریکا شایسته یک کنگره کارآمد هستند. امیدوارم همکارانم در مجلس بتوانند برای تکمیل این انتخابات، نظم بخشیدن به مجلس و بازگشت به کار برای مردم آمریکا گرد هم آیند.»

شایان ذکر است، کوین مک کارتی، یک جمهوری خواه که در 4 اکتبر از سمت خود به عنوان رئیس مجلس برکنار شد، ظاهراً از ایمر حمایت کرد.

او گفت: “او فرد مناسب برای این کار است. او می تواند کنفرانس را متحد کند. او پویایی کنفرانس را درک می کند. او همچنین می داند که برای پیروزی و حفظ اکثریت چه چیزی لازم است.”

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید