استارت‌آپ رمزنگاری کوین‌شیر، کومینو، ثبت رمز ارز در بریتانیا را به دست آورد


کوماینو پس از توافق با مقامات برای توقیف ارزهای رمزپایه طی تحقیقات محلی در سال 2021، حضور خود را در بریتانیا افزایش می دهد.

Komainu، یک شرکت نگهبانی ارزهای دیجیتال که توسط شرکت سرمایه گذاری رمزارز CoinShares، شرکت کیف پول سخت افزاری Ledger و Nomura ژاپن ایجاد شده است، تأییدیه نظارتی عمده ای را در بریتانیا دریافت کرده است.

این شرکت در 6 اکتبر اعلام کرد که تاییدیه اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) را برای ثبت نام به عنوان ارائه‌دهنده کیف پول حضانت تحت قوانین پول شویی، تامین مالی تروریسم و ​​انتقال وجوه در سال 2017 دریافت کرده است.

ثبت دارایی های رمزنگاری شده در FCA به کوماینو اجازه می دهد تا از طریق پلتفرم Komainu Connect، خدمات نگهداری رمزارز را در بریتانیا، از جمله خدمات مدیریت وثیقه، ارائه دهد.

نیکلاس برتراند، مدیر عامل شرکت کوماینو، گفت: «انگلیس همچنان یکی از مهم‌ترین قطب‌های فناوری مالی و نوآوری است که منجر به همگرایی مالی سنتی و غیرمتمرکز می‌شود».

مرتبط با: CoinShares می گوید ایالات متحده در پذیرش و مقررات رمزنگاری عقب نیست

آخرین تأییدیه نظارتی کوماینو پس از دریافت مجوز کامل عملیات از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی در آگوست 2023 به دست این شرکت رسید. پلتفرم نگهبانی کریپتو نیز توسط کمیسیون خدمات مالی جرسی، جایی که مقر آن است، تنظیم می شود.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، کوماینو در سال های اخیر با مقامات بریتانیا همکاری نزدیک داشته است. کوماینو در اوایل سال 2021 ادعا کرد که با مقامات محلی برای ذخیره ایمن دارایی های دیجیتال توقیف شده در طول فرآیند تحقیقات توافق کرده است.

مجله: سوالات بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید