شبکه WOO پس از خرید سهام، روابط خود را با Three Arrows Capital قطع می کند


شبکه WOO اعلام کرد که موافقت کرده است تمام توکن‌ها و سهامی را که قبلاً توسط صندوق سرمایه گذاری سقوط کرده Three Arrows Capital در اختیار داشت، بازخرید کند.

Crypto Exchange WOO Network قرار است پس از دستیابی به توافقی برای بازخرید سهام و توکن‌هایی که قبلاً توسط صندوق تامینی کریپتو خریداری شده بود، تمام روابط باقی‌مانده با Three Arrows Capital ورشکسته را قطع کند.

بر اساس یک پست وبلاگ در 11 اکتبر، WOO با Teneo، شرکتی که وظیفه انحلال اموال 3AC را بر عهده داشت، برای خرید بیش از 20 میلیون توکن WOO و سهام اضافی که صندوق تامینی در طول دوره تامین مالی سری A WOO به دست آورد، به توافق رسید. نوامبر 2021.

جک تان، یکی از بنیانگذاران WOO، گفت: “ما خوشحالیم که ابهامات پیرامون 3AC را از اکوسیستم WOO حذف می کنیم. ما فعالانه با انحلال دهندگان همکاری کرده ایم تا توافقی عادلانه برای خرید مجدد سهام خود و توکن های دارای مالکیت و دارایی از دارایی 3AC بدست آوریم.”

اطلاعیه WOO در مورد قرارداد بازخرید X. منبع: WOO

WOO گفت که خرید سهام و توکن ها با “تخفیف جذاب” صورت گرفت. این اقدام هرگونه ارتباط باقیمانده با صندوق سرمایه گذاری سقوط کرده و طلبکاران آن را قطع خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این توافق، WOO همچنین موافقت کرد که سهام 3AC را لغو کند و مالکیت سایر سهامداران را به نسبت سهام لغو شده افزایش دهد.

علاوه بر این، WOO ادعا کرد که 20 میلیون توکن خریداری شده به یک آدرس نوشتن ارسال می شود و آنها برای همیشه از عرضه در گردش حذف می شوند.

«هجده ماه گذشته شاهد انبوهی از اخبار بد بوده است که بر صنعت ما تأثیر گذاشته است، از شکست‌های بزرگ گرفته تا تنظیم‌کنندگان بیش از حد غیرتمند. تان افزود: یک پاکسازی کامل سیستم انجام شده است و ما مشتاقانه منتظر بازسازی با شرکا و تیم خود هستیم.

مرتبط با: گزارش: عمارت 36 میلیون دلاری سو ژو پس از فروپاشی 3AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد

3AC بزرگترین سرمایه‌گذار در دور جمع‌آوری سرمایه WOO در سال 2021 بود که 25 میلیون توکن و سهام WOO را از صرافی کریپتو خریداری کرد. صندوق تامینی کریپتو در ژوئیه سال گذشته پس از انجام یک سری شرط‌بندی‌های بزرگ و بسیار اهرمی بر روی اکوسیستم Terra Money Do Kwon که دو ماه قبل در ماه می سقوط کرد، سقوط کرد.

معامله بازخرید کمتر از دو هفته پس از دستگیری سو ژو، یکی از بنیانگذاران 3AC در سنگاپور انجام شد. ژو چهار ماه آینده را به دلیل عدم اجرای حکم دادگاه محلی در زندان سنگاپور خواهد گذراند.

Teneo، مدیر انحلال 3AC به کوین تلگراف گفت که در حالی که ژو در حبس است، “مدیران تصفیه تلاش خواهند کرد تا با او در مورد مسائل مربوط به 3AC ارتباط برقرار کنند و بر بازیابی دارایی های متعلق به 3AC یا به دست آمده با استفاده از وجوه 3AC تمرکز کنند.” ”

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید