مبادله کریپتو Upbit از سیل توکن های APT جعلی جلوگیری می کند و خدمات را مجددا راه اندازی می کند


توکن APT جعلی جدید ایجاد شده به نام “ClaimAPTGift.com” به 400000 کیف پول Aptos رسید و کاربران توانستند آن را در صرافی واریز کرده و بفروشند.

صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Upbit پس از رفع مشکلی که باعث شده بود توکن جعلی APT به اشتباه به عنوان معامله واقعی شناخته شود، سپرده گذاری و برداشت Aptos (APT) را از سر گرفته است.

در 24 سپتامبر، Upbit به طور ناگهانی خدمات توکن Aptos خود را پس از شناسایی یک “تلاش غیرعادی برای سپرده گذاری” متوقف کرد و باعث شد سیستم کیف پول خود بررسی شود.

به نظر می رسد این مشکل به دلیل یک توکن جعلی APT جدید ایجاد شده به نام “ClaimAPTGift.com” باشد که پس از ایجاد در 21 سپتامبر به 400000 کیف پول Aptos رسید.

توکن جعلی احتمالاً بخشی از یک کلاهبرداری معمولی توکن airdrop بوده است که در آن کاربران توکن‌های airdropped حاوی لینک‌هایی را دریافت می‌کنند که کاربران ناآگاه را به وب‌سایت‌های فیشینگ هدایت می‌کنند.

با این حال، با توجه به کاربر شناخته شده است. تعریف کننده.

«به نظر می‌رسد در فرآیند انعکاس سپرده‌های سکه APT در بررسی آرگومان‌های نوع شکست وجود دارد، و در نتیجه همه انتقال‌های تابع یکسان به‌عنوان همان توکن اصلی APT شناخته می‌شوند».

بر اساس گزارش‌ها، این امر باعث شد تا کاربران بتوانند از این پول جدا شوند. بنا بر گزارش ها، مرکز مشتریان Upbit شروع به درخواست بازپرداخت از کاربرانی که توکن های APT جعلی می فروختند، کرده است.

مشکل از آن زمان رفع شده است. Upbit تأیید کرد که پس از تکمیل بررسی کیف پول از ساعت 23:00 به وقت محلی در 24 سپتامبر، واریز و برداشت را از سر گرفته است.

مرتبط با: پس از موافقت مایکروسافت برای ترکیب هوش مصنوعی با بلاک چین، توکن Aptos 11.6 درصد افزایش یافت

در این بیانیه آمده است: تراکنش در مقابل تلاش برای واریز غیرعادی انجام شده و تراکنش آپتوس شما مشکلی ندارد.

با این حال، هشدار داد که ممکن است تاخیر در سپرده ها و برداشت ها در مقایسه با سایر مبادلات و نوسانات احتمالی موقت قیمت در توکن های APT وجود داشته باشد.

APT در حال حاضر با قیمت 5.31 دلار در 24 ساعت گذشته معامله می شود، اما طبق گفته CoinGecko، قیمت APT در Upbit حدود 5.56 دلار است.

قیمت توکن Aptos APT است. منبع: CoinGecko.

مجله: ماهواره بلاک چین در فضا، McNuggets Metaverse: Asia Express هنگ کنگ است
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید