صرافی استرالیایی از پی پال حمایت می کند، زیرا بانک ها در برابر کریپتو «رتبه ها را می بندند».


آدریان پرزلوزنی، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو، گفت که این مشارکت جدید به سرمایه گذاران حق انتخاب بیشتری می دهد و خطرات بلوک های کریپتو بانکی استرالیا را کاهش می دهد.

مدیرعامل صرافی کریپتو استرالیا Independent Reserve گفت که برای مقابله با افزایش محدودیت‌های بانکی در پرداخت‌های صرافی ارز دیجیتال به غول پرداخت PayPal مراجعه کرده است.

این صرافی با PayPal همکاری کرده است تا رمپی را فراهم کند که به مشتریان Independent Reserve این امکان را می‌دهد تا مستقیماً فیات را از کیف پول PayPal خود به حساب‌های رمزنگاری خود واریز کنند و از PayPal برای برداشت وجه از صرافی رمزنگاری استفاده کنند.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو در گفتگو با کوین تلگراف گفت که شراکت جدید به سرمایه گذاران استرالیایی کریپتو یک انتخاب اضافی می دهد و همچنین ریسک های آینده را کاهش می دهد «اگر بقیه بانک ها واقعاً تصمیم بگیرند رتبه های خود را در برابر صنعت بسته کنند.»

از امروز، حداقل پنج مؤسسه بانکی بزرگ استرالیا (Bendigo Bank، Commonwealth Bank، National Australia Bank (NAB)، Westpac و ANZ) تعدادی محدودیت و محدودیت برای مشتریانی که مایل به سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال در مبادلات دارایی دیجیتال هستند، اعمال کرده اند.

محدودیت های بانک های مشترک المنافع از سخت ترین محدودیت ها در محیط استرالیا است. این موسسه محدودیت ماهیانه 10000 دلاری را برای تمام سپرده‌ها به صرافی‌های کریپتو اعمال می‌کند. سایر محدودیت‌ها شامل مسدود کردن برخی پرداخت‌های «پرخطر» و حذف سپرده‌های فوری از صرافی‌های ارز دیجیتال است.

پرزلوزنی خاطرنشان کرد که این اولین نمونه از مشارکت بین پی پال و یک صرافی ارزهای دیجیتال در منطقه APAC است و شرکت پرداخت را به دلیل انتخاب رویکرد مثبت به صنعت کریپتو ستایش کرد.

او گفت: «این واقعاً خوب است که می‌بینیم شرکتی مانند PayPal قوانین را زیر پا می‌گذارد و فرصت‌ها را در صنعت کریپتو می‌بیند، برخلاف هر بانک دیگری که این صنعت را تنها به عنوان یک ریسک می‌بیند.»

“رویکرد نیمه پر لیوان در مقابل نیمه خالی لیوان.”

پرزلوزنی خاطرنشان کرد که محدودیت واریز روزانه 5000 دلار برای وجوهی که از طریق پی پال یا کارت اعتباری به صرافی ارسال می شود وجود دارد که این محدودیت بسیار سخاوتمندانه تر از محدودیت های اعمال شده توسط برخی بانک های بزرگ است.

مرتبط با: بانک‌های استرالیایی ادعا می‌کنند 40 درصد از کلاهبرداری‌ها با ارزهای دیجیتال «لمس» می‌کنند، زیرا از محدودیت‌هایی حمایت می‌کنند.

پیتر کوان، مدیرعامل PayPal استرالیا در بیانیه‌ای گفت که این مشارکت به کاهش محدودیت‌ها و پیچیدگی‌های مرتبط با انتقال وجوه به و از مبادلات دارایی دیجیتال برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال در استرالیا کمک می‌کند.

Independent Reserve و Bitcoin.com.au کیف پول PayPal را برای سپرده‌گذاری و پلتفرم PayPal را برای تراکنش‌های کارتی یکپارچه می‌کنند و دسترسی سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال را آسان‌تر می‌کنند، در حالی که برداشت‌ها به کیف پول PayPal می‌تواند در زمان واقعی پردازش شود.

کوان همچنین به اظهارات صعودی خود در مورد ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

در پی پال، ما معتقدیم که پول دیجیتال خواهد شد. مهم این نیست که آیا این اتفاق می افتد یا نه، بلکه مهم این است که چه زمانی اتفاق می افتد. ارزهای دیجیتال پتانسیل تقویت نوآوری در فناوری مالی و در نتیجه بهبود فرصت های اقتصادی و شمول مالی را دارند.”

در 7 آگوست، PayPal راه‌اندازی استیبل کوین PYUSD خود را با دلار دلاری معرفی کرد.

ریسک سپرده: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *