FTX پرداخت 6.5 میلیون دلاری به گروه امنیتی هوش مصنوعی را در میان کمپین عقبگرد بررسی می کند


صرافی ورشکسته کریپتو FTX می‌خواهد میلیون‌ها دلاری را که به مرکز امنیت هوش مصنوعی، یک سازمان غیرانتفاعی که استدلال می‌کند هوش مصنوعی باید در کنار همه‌گیری‌ها و جنگ هسته‌ای یک اولویت جهانی باشد، بررسی کند.

صرافی ورشکسته کریپتو FTX می‌خواهد اطلاعاتی درباره پرداخت‌های چند میلیون دلاری که قبلاً به مرکز امنیت هوش مصنوعی (CAIS) یک سازمان غیرانتفاعی امنیت هوش مصنوعی انجام داده است، درخواست کند.

وکلای اداره کننده FTX در یک پرونده ورشکستگی که در 25 اکتبر ثبت شد، ادعا کردند که این شرکت بین ماه می تا سپتامبر 2022 – ماهها قبل از سقوط صرافی ارز دیجیتال و اعلام ورشکستگی – 6.5 میلیون دلار به CAIS داده است.

FTX از یک قاضی دادگاه ورشکستگی دلاور می‌خواهد که احضاریه‌های CAIS را تأیید کند که آیا پرداخت‌ها، وجوه، ارتباطات را دریافت کرده یا با FTX، شرکت‌های وابسته و مدیران سابق آن قرارداد یا قرارداد منعقد کرده است.

نقل قول ویژه از بایگانی FTX که درخواست پیشنهادی آن را تشریح می کند. منبع: کرول

صرافی ادعا می‌کند که CAIS “درخواست‌های ارائه داوطلبانه حسابداری نقل و انتقالات” را رد کرده است و دو شرکت در اوایل ماه اوت تماس تلفنی و در اوایل اکتبر ایمیل‌ها را رد و بدل کردند.

CAIS بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

درخواست FTX برای بررسی CAIS بخشی از تلاش های آن برای بازیابی وجوه برای بازپرداخت بستانکاران و مشتریانی است که در سقوط نوامبر 2022 گرفتار شده اند. در گزارشی که در ماه ژوئن منتشر شد، FTX اعلام کرد که حدود 7 میلیارد دلار جمع آوری کرده است و به 1.7 میلیارد دلار دیگر برای پوشش سرمایه مشتریان نیاز دارد. ادعای سوء استفاده

مرتبط با: آیا سم بنکمن-فرید می‌تواند پرونده‌اش را وقتی که موضع می‌گیرد حل کند؟

CAIS احتمالاً به دلیل بیانیه ای واضح در مورد خطر هوش مصنوعی که در ماه می منتشر شد شناخته شده است. در این اعلامیه اولویت باید به کاهش خطرات انقراض ناشی از هوش مصنوعی و همچنین جنگ هسته ای داده شود. این بیانیه توسط چندین فرد برجسته از جمله مدیر عامل OpenAI سام آلتمن و “پدر” هوش مصنوعی، جفری هینتون، امضا شد.

احضاریه پیشنهادی FTX شامل مجموعه ای از نقل و انتقالات، اسناد و ارتباطات است که CAIS از FTX، FTX Philanthropy، بنیاد FTX، FTX Future Fund یا هر افسر، مدیر، پیمانکار یا کارمند FTX که تقاضای تولید آن را داشته باشد، دریافت کرده است.

همچنین به طور خاص شامل سام بنکمن-فرید و گری وانگ، پدر بنکمن-فرید، جوزف بنکمن و برادر گابریل بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون، و وکلای سابق FTX، کن سان و دنیل فریدبرگ، و دیگران است. درخواست کرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید