صرافی کریپتو بایننس خدمات صرافی را در بلژیک بازگشایی کرد


در ماه ژوئن، بایننس دستور داده شد تا خدمات خود را در بلژیک «با اثرگذاری فوری» متوقف کند، و این امر باعث شد تا صرافی کاربران بلژیکی را به نهاد بایننس لهستان هدایت کند.

صرافی کریپتو Binance ثبت نام و دسترسی به محصولات و خدمات را برای کاربران بلژیکی ارز دیجیتال بازگشایی کرده است. سه ماه پس از اینکه صرافی توسط تنظیم کننده مالی بلژیک دستور توقف خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال را صادر کرد.

بایننس در پستی در 25 سپتامبر در X (توئیتر سابق) گفت: “ما بار دیگر از ثبت نام های جدید ساکنان بلژیک در پلتفرم خود استقبال می کنیم.” بایننس گفت که محصولات و خدمات مختلف بایننس دوباره برای کاربران بلژیکی که شرایط استفاده جدید را می پذیرند قابل دسترسی خواهند بود.

در 23 ژوئن، اداره خدمات مالی و بازار بلژیک، بایننس را به نقض قوانین مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم بلژیک به دلیل ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری از “کشورهایی که عضو منطقه اقتصادی اروپا نیستند” متهم کرد.

بایننس به بایننس دستور داد تا تمام خدمات مرتبط در بلژیک را «فوراً مؤثر» متوقف کند و از آن خواست تا با تمام مشتریان بلژیکی خود تماس بگیرد و تمام کلیدهای رمزنگاری و خصوصی موجود در صرافی را بازگرداند.

این فرآیند دشوار Binance را مجبور کرده است که خدمات خود را برای بلژیکی ها توسط Binance Poland sp. منجر به تغییر مسیر از طریق. z oo – بازوی ثبت شده در لهستان بایننس که در ژانویه به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی ثبت شد.

بیانیه بایننس در مورد تغییراتی که برای راه اندازی مجدد خدمات برای کاربران بلژیکی ایجاد شده است صحبت نکرد. Cointelegraph برای اظهار نظر با Binance و FSMA بلژیک تماس گرفته است.

مرتبط با: مدیر عامل بایننس گزارش اعتبار 250 میلیون دلاری به مدیریت BAM را رد کرد

در سایر نقاط اروپا، بایننس برنامه‌هایی را برای حذف استیبل کوین‌ها از فهرست بازار اروپا تا ژوئن 2024 به عنوان راهی برای پیروی از قانون بازارهای دارایی رمزنگاری (MiCA) اتحادیه اروپا، که قرار است در ژوئن 2024 اجرایی شود، اعلام کرده است.

در همین حال، در ایالات متحده، Binance. مهاجرت دسته جمعی مدیران ایالات متحده باعث شده است که برخی از کارشناسان صنعت به این فکر کنند که آیا این شرکت ممکن است مشکلات داخلی را تجربه کند یا خیر.

با این حال، مدیر عامل شرکت Changpeng ‘CZ’ Zhao چندین بار این شایعات را رد کرده است.

مجله: خروج اجرایی بایننس، هوش مصنوعی نزدک دستورات را پاک می‌کند و SBF درخواست تجدیدنظر وثیقه را از دست می‌دهد: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید