شرکت های رمزنگاری گروه بلاک چین تگزاس را برای حمایت از مقررات باز تشکیل می دهند


کریپتو a16z، کوین‌بیس، لجر، باین کپیتال کریپتو، بلاک چین کپیتال و پارادایم گرد هم آمده‌اند تا از قوانین شفاف حمایت کنند.

بر اساس اعلامیه ای که در 11 سپتامبر منتشر شد، گروهی از شرکت های رمزنگاری و بلاک چین گرد هم آمده اند تا یک گروه حمایت از کریپتو در تگزاس تشکیل دهند. این گروه «اتحاد آزادی رمزارز تگزاس» نام دارد و توسط a16z crypto، Coinbase، Ledger، Bain Capital Crypto، Blockchain Capital و Paradigm تأسیس شده است. این گروه “توسعه مقررات سازگار و قابل پیش بینی برای دارایی های دیجیتال در تگزاس” را تشویق می کند.

در این اطلاعیه آمده است که اتحاد کریپتو آزادی برای پیشبرد اهداف خود، ابتکارات آموزشی را ترویج می کند که مقامات دولتی، شرکت ها، سازمان های غیرانتفاعی و سایر سازمان ها را هدف قرار می دهد تا ارزش Web3 را در ایالت تگزاس برجسته کند.

Cointelegraph در کنفرانس Permissionless II در آستین با برایان کوینتز، رئیس سیاست جهانی ارزهای دیجیتال در a16z گفت و گو کرد تا درباره گروه جدید بیشتر بداند. به گفته Quintenz، تگزاس کاملاً مناسب است تا بهشتی برای توسعه دهندگان وب 3 باشد، اما این امر مستلزم ایجاد یک گروه مدافع برای مقابله با مسائل در ایالت است.

مرتبط با: Riot Platforms می گوید استراتژی انرژی تگزاس هزینه های تولید را 31 میلیون دلار کاهش می دهد

به عنوان مثال، کوئینتنز استدلال کرد که سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) اغلب برای فعالیت به مجوز قانونی نیاز دارند. تگزاس یک ایالت جذاب به دلیل تصویب قانون یکنواخت انجمن های غیرشرکتی است.

«اصلاح قانون انجمن‌های غیرشرکتی که به طور کلی در مورد انواع سازمان‌های با مسئولیت محدود اعمال می‌شود، یک موضوع دولتی است، و تنها چند ایالت وجود دارند که قانون انجمن‌های یکنواخت غیرشرکتی را تصویب کرده‌اند. […] کوئینتنز اظهار داشت که تگزاس یکی از آنهاست.

با این حال، برای اطمینان از اینکه DAO ها به عنوان اشخاص حقوقی شناخته می شوند، باید تغییرات جزئی در این کد ایجاد شود:

“یکی از کارهایی که ما به انجام آن ادامه می دهیم، دفاع و آموزش در مورد ایجاد یک شخصیت حقوقی برای DAO ها است، که برخی تغییرات را در چارچوب انجمن های ثبت نشده ایجاد می کند اما آن را محدودتر می کند. ما نمی خواهیم آن را به روی کسی باز کنیم و بگوییم، “اوه، من یک DAO هستم.” اما اگر شما یک نوع سازمان غیرمتمرکز هستید، ممکن است واجد شرایط این کار باشید.

کوینتنز گفت که این گروه علاوه بر حمایت از تغییرات در قوانین مشارکت غیرشرکتی، قوانین مالیاتی، قوانین منشور بانکی، و مقررات بانکی را نیز تحت فشار قرار خواهد داد. او قوانین منشور بانک وایومینگ را «نمونه مثبتی» از آنچه قانونگذاران دوستدار رمزنگاری می توانند به دست آورند، در نظر گرفت.

تگزاس یک مرکز محبوب برای استخراج کریپتو است، به طوری که Genesis Digital Assets بیشتر CPU های خود را در تگزاس دارد. در 3 جولای، شرکت استخراج کریپتو Hut8 نیز 6400 رایانه استخراج را به ایالت منتقل کرد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *