جامعه کریپتو از تصمیم Grayscale خوشحال است، اما عدم قطعیت همچنان وجود دارد


تصمیم دادگاه توسط SEC مبنی بر در نظر گرفتن برنامه ETF بیت کوین Grayscale یک خبر خوب برای ارزهای دیجیتال است، اما ممکن است به اندازه برخی انتظارات موثر نباشد.

زمانی که دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا در مورد برنامه ETF بیت کوین Spot بیت کوین Grayscale Investments رای داد، جامعه کریپتو به حکمی که امیدوار بودند، رسید. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این درخواست را رد کرد.

آدام کوکران، بنیانگذار Cinneamhain Ventures گفت که این تصمیم “قتل عام استدلال های SEC” است. فوق الذکر در X (توئیتر سابق). “این همه چیز را تغییر می دهد. مایلز دویچر بانفوذ گفت: «وقت آن رسیده که دوباره توجه کنیم. زنگ به صدا درآمد داخل.

هیجان اولیه با درک اینکه دامنه قطعنامه محدود است و SEC گزینه هایی برای گام های بعدی دارد، کاهش یافت. Grayscale بیانیه ای صادر کرد که در آن کریگ سالم، افسر ارشد حقوقی گفت:

“ما از دیدگاه مدار DC که این مورد یک سوال ساده از رفتار برابر طبق قانون را مطرح می کند، قدردانی می کنیم.”

این ارزیابی جدی تر مورد توجه قرار گرفته است زیرا تحلیلگران بیشتر و بیشتر به تدبیر SEC توجه کرده اند.

گری جنسلر و تیمش درباره چگونگی انجام این کار بحث می کنند. [be] تبدیل به یک پیروزی سیاسی شد. […] آیا جنسلر با مهربانی شکست را می پذیرد یا توضیح می دهد که چگونه این 3 داور اشتباه کردند؟ جان دیتون وکیل رمزارز پرسید.

مرتبط: با برنده شدن Grayscale و SEC Bitcoin ETF قیمت بیت کوین به بالاترین حد 2 هفته اخیر رسید.

جیک چروینسکی، مدیر ارشد سیاست اتحادیه بلاک چین، احتمال پذیرفتن شکست SEC را تأیید کرد و این استراتژی را «حرکت درست» پس از «روایتی که تصویر را نجات می‌دهد» و «مایه شرمساری بزرگ» نامید.

دیگران کمتر خوشبین بودند. گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه‌های دلفی، گفت: «تاکنون هر بار که آنها در دادگاه شکست خورده‌اند، بی‌شرمانه می‌گویند که قاضی اشتباه کرده و به دنبال مزخرفات بیشتری هستند. فوق الذکر.

هزینه بالماسکه می تواند بالا باشد. برای بسیاری از شرکت‌ها مبارزه با آن‌ها بسیار گران است (شما برنده خواهید شد، اما وقتی برنده شوید ورشکست می‌شوید) یا یک شرکت مالی هستید که SEC می‌تواند بقیه کسب‌وکار شما را در این بین خراب کند. رفتار گانگستری، آستین کمپبل، شریک مدیریت در Zero Knowledge Consulting فوق الذکر.

جرمی هوگان، وکیل کریپتو، به جامعه یادآوری کرد که مراقب باشند برای چه چیزی دعا می کنند. “بچه ها، “پول بزرگ” را به میز دعوت کنید. خوب یا بد، او گفت. فوق الذکر برد در مقیاس خاکستری

مجله: SEC به دنبال تجدید نظر در مورد ریپل، کاهش قیمت کریپتو و راه اندازی اتحادیه اروپا بیت کوین ETF: خلاصه Hodler، 13-19 اوت است.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *