به ایلان ماسک گفته شد که اکانت Satoshi ‘X’: جامعه کریپتو را کنار بگذارد


جامعه کریپتو از ایلان ماسک خواست تا حساب X تحت نام ساتوشی ناکاموتو را حذف کند و ادعا کرد که شرایط استفاده از پلتفرم را نقض می کند.

اعضای جامعه کریپتو پشت پستی در X جمع شده‌اند که در آن از ایلان ماسک خواسته شده است تا نمایه‌ای را که ادعا می‌کند خالق افسانه‌ای بیت‌کوین (BTC) ساتوشی ناکاموتو است، حذف کند.

در 3 اکتبر، پروفایل X Pledditor پست کرد که هم حسابی که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو است و هم حساب کاربری با نام کاربری «Bitcoin» باید حذف شوند زیرا با استفاده از هویت‌های «گمراه‌کننده و فریبنده» شرایط خدمات پلتفرم را نقض کرده‌اند.

متعهد ادامه داد. اهمیت دادن شرایط و ضوابط مناطقی که آنها معتقدند حساب‌ها نقض می‌کنند.

«شما نمی توانید از هویت شخص دیگری سوء استفاده کنید بدون اینکه فاش کنید که یک حساب تقلید آمیز هستید. این هیچ تفاوتی با باز کردن یک حساب جعلی «تسلا» یا «الون ماسک» ندارد.

شرایط و ضوابط پلتفرم X سیاست خاصی در قبال هویت های گمراه کننده یا فریبنده دارد که بیان می کند:[users] نمی تواند از هویت افراد، گروه ها یا سازمان ها سوء استفاده کند یا از هویت های جعلی برای فریب دیگران استفاده کند.»

او این را به عنوان جعل هویت شخصی که از قبل وجود دارد، و همچنین هویت های فریبنده، که به عنوان گمراه کردن مردم با هویتی که واقعی نیست، تعریف کرد.

مرتبط با: Satoshi Nak-AI-moto: خالق بیت کوین به یک چت بات هوش مصنوعی تبدیل شد

علاوه بر بحث‌های جاری در مورد هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو، که سال‌ها موضوع بحث در جامعه بیت‌کوین و کریپتو بوده است، در سال ۲۰۱۸ ادعا شد که این حساب توسط یک کاربر X به نام اندی روو مدیریت می‌شود.

در 2 ژوئیه 2018، روو پستی منتشر کرد و گفت که در حال آماده کردن “نقل ها” برای حساب ساتوشی است.

این حساب از 31 اکتبر 2018 ساکت است. اما در 2 اکتبر سال جاری، این حساب کاربری پست جدیدی منتشر کرد که در آن “بیت کوین یک ماشین پیش بینی است” و سپس نحوه “کاوش در جنبه های مختلف بیت کوین” را توضیح داد. “کاغذ سفید” در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

اعضای جامعه کریپتو پشت پست Pledditor تجمع کردند و گفتند که این حساب “مایه شرمساری” است و این “باید بلافاصله انجام شود.” یک کاربر فوق الذکر او قبلاً سعی کرده بود در مورد این حساب ها با مدیران ارتباط برقرار کند اما نادیده گرفته شد.

کاربر دیگری خواستار غیرفعال کردن حساب‌ها شد و آنها را با آنچه X با حساب “@internet” انجام داد مقایسه کرد.

هویت واقعی ساتوشی در طول سال ها برای بسیاری از خریداران یک رمز و راز باقی مانده است. برجسته ترین ادعا در مورد هویت ساتوشی از کریگ رایت است.

در 21 ژوئیه، دادگاهی در بریتانیا به رایت درخواست تجدیدنظر در پرونده حقوق بیت کوین داد که در آن او حق چاپ وایت پیپر و پایگاه داده بیت کوین را مدعی شد.

مجله: Wolf Of All Streets از جهانی که بیت کوین به 1 میلیون دلار می رسد می ترسد: سالن شعله
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید