جامعه کریپتو به قوانین پیشنهادی گزارش‌دهی مالیات رمزارز بایدن واکنش نشان می‌دهد


بسیاری از مفسران برجسته ارزهای دیجیتال نگران هستند که این امر باعث می‌شود شرکت‌های رمزنگاری تمایلی به انجام تجارت در ایالات متحده نداشته باشند.

چندین مفسر برجسته ارزهای دیجیتال از قوانین جدید گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال که اخیراً توسط جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده معرفی شده است، انتقاد کرده‌اند.

در 25 آگوست، در تلاشی برای دستگیری کاربران کریپتوهای فراری مالیات، سرویس درآمد داخلی (IRS) توصیه کرد که کارگزاران قوانین جدیدی را برای فروش و تجارت دارایی های دیجیتال رعایت کنند. کارگزاران از یک فرم جدید برای ساده کردن پرونده مالیاتی و جلوگیری از تقلب مالیاتی استفاده خواهند کرد.

بسیاری از جامعه رمزنگاری معتقدند که قوانین سختگیرانه صنعت کریپتو را از ایالات متحده دورتر خواهد کرد.

رایان سلکیس، مدیرعامل مساری از جمله کسانی بود که به این خبر واکنش منفی نشان داد و معتقد بود در صورت انتخاب مجدد بایدن، صنعت کریپتو در این کشور رشد نخواهد کرد.

به طور مشابه، کریس پرکینز، رئیس شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinFund، استدلال می کند که سایر کشورها از ایالات متحده جلوتر هستند و این قوانین به طور اجتناب ناپذیری منجر به کاهش نوآوری در ورود به کشور می شود.

برخی دیگر تردید دارند که نه دموکرات ها و نه جمهوری خواهان نمی توانند به اندازه کافی از منافع ارزهای دیجیتال در ایالات متحده دفاع کنند.

من مطمئن نیستم که هیچ یک از طرفین برای ارزهای دیجیتال خوب عمل کنند. یکی از کاربران با اشاره به اینکه نگرانی اصلی دیگری فقدان حریم خصوصی بود، خاطرنشان کرد: اگرچه اکنون احساس بدتری نسبت به دوره ریاست جمهوری گذشته دارد.

“تعهد ایالات متحده به مالیات بر درآمد به این معنی است که آنها هرگز نمی توانند معاملات خصوصی در دفاتر عمومی را بدون نظارت مالیاتی و اجرایی بپذیرند.”

مرتبط: آینده ارزهای دیجیتال ایالات متحده ممکن است به این 4 صورت حساب دارایی دیجیتال بستگی داشته باشد

این امر پس از پیشنهاد بایدن مبنی بر اعمال مالیات بر استخراج رمزارز به منظور کاهش فعالیت استخراج صورت گرفت.

در پیشنهاد بودجه مورخ 9 مارس، آمده بود که “میزان مالیات بر مصرف معادل 30 درصد هزینه برق مصرفی در استخراج دارایی دیجیتال” وجود خواهد داشت.

صنعت کریپتو در ایالات متحده بارها در مورد انتخاب های نظارتی که بر نوآوری در داخل کشور تأثیر می گذارد ابراز نگرانی کرده است.

در 13 آگوست، مدیر عامل شرکت Grayscale Investments، Michael Sonnenshein هشدار داد که ادامه توسل کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به اقدامات تحریمی، شرکت‌های ارز دیجیتال را از کشور خارج می‌کند.

Sonnenshein گفت: “اگر هر مشکل رمزنگاری باید به دادگاه مراجعه کند، ما به عنوان یک کشور در حال پیشبرد نوآوری هایی هستیم که در اینجا اتفاق می افتد.”

مجله: کتیبه های تکراری: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *