Crypto.com صرافی ترجیحی برای PayPal USD خواهد بود


پی پال استیبل کوین مبتنی بر اتریوم با پشتوانه دلار آمریکا خود را در آگوست 2023 راه اندازی کرد.

صرافی مستقر در سنگاپور Crypto.com با PayPal و Paxos شریک شده است تا به پلتفرم ترجیحی برای PayPal USD (PYUSD) تبدیل شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی 28 سپتامبر، Crypto.com در حال حاضر عمیق ترین نقدینگی را برای جفت های معاملاتی PYUSD در سراسر جهان دارد. صرافی PYUSD را برای کاربران خرده‌فروشی و سازمانی فهرست کرده است و “ویژگی‌های معاملاتی به زودی ارائه می‌شوند.” طبق بیانیه مطبوعاتی، این حرکت مبتنی بر شراکت قبلی PayPal و Crypto.com است، مانند گزینه استفاده از PayPal برای بارگیری روی ویزا کارت Crypto.com.

جو آنزورز، معاون ارشد Crypto.com در قاره آمریکا و رئیس مشارکت های پرداخت جهانی، Paxos را به عنوان “نشان دهنده پیشرو در بازار استیبل کوین” توصیف کرد و هیجان شرکت را در مورد این همکاری ابراز کرد:

“ارتباط بیش از 80 میلیون کاربر ما با جدیدترین نوآوری های رمزنگاری، و همچنین حمایت از شبکه جهانی مصرف کنندگان و بازرگانان پی پال، در ادامه تلاش ما برای رمزنگاری در هر کیف پول بسیار مهم خواهد بود.”

پی پال استیبل کوین خود را در آگوست 2023 راه اندازی کرد. استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا بر پایه اتریوم ساخته شده است و به طور کامل توسط سپرده های دلاری آمریکا، اوراق قرضه خزانه داری کوتاه مدت و معادل های نقدی مشابه پشتیبانی می شود.

مرتبط با: استیبل کوین پی پال راه را برای پذیرش رمزارز در امور مالی سنتی باز می کند

PYUSD در صرافی های اصلی مانند Bitstamp، Coinbase و Kraken در دسترس است و به عنوان یک گزینه پرداخت توسط BitPay و Metamask پشتیبانی می شود. در ماه سپتامبر، استیبل کوین در دسترس کاربران Venmo قرار گرفت. وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک نیز PYUSD را در لیست ارزهای دیجیتال سبز خود که توسط تنظیم کننده تایید شده است، قرار داد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید