درخواست Crypto.com از دادگاه ایالات متحده برای تایید حکم داوری برای 50000 دلار اشتباه


این صرافی گفت که در ژوئن 2022، یک کاربر “سهواً 50000 دلار” به حساب خود واریز کرد و به درخواست‌های بازگرداندن وجوه پاسخی دریافت نکرد.

صرافی Cryptocurrency Crypto.com از دادگاه فلوریدا درخواست کرده است تا پس از واریز تصادفی این پلتفرم 50000 دلار به حساب یک کاربر، از طریق داوری به نفع آن تصمیم بگیرد.

طبق پرونده دادگاه مورخ 6 ژوئیه، Crypto.com “به طور تصادفی 50000 دلار” به حساب جیمز دوترو مک جونکینز در ژوئن 2022 واریز کرد، حتی اگر به نظر نمی رسید کاربر از طریق تجارت یا فعالیت های دیگر پول به دست آورده باشد. او بلافاصله پول را به یک حساب بانکی خارجی خارج از حوزه قضایی Crypto.com منتقل کرد و درخواست های مکرر برای بازگرداندن پول را نادیده گرفت.

در اکتبر 2022، Crypto.com به دلیل سرقت مدنی و نقض قرارداد حساب مک جونکینز به داوری برای وجوه از دست رفته رفت. داور با شرکت طرف شد و به Crypto.com 76391.46 دلار در آوریل 2023 اعطا کرد – معامله اصلی 50000 دلار، سود قانونی 1786.11 دلار، هزینه وکالت 21205.35 دلار و داوری 3400 دلار بر اساس هزینه.

در حالی که Crypto.com در محاکمه “برنده” شد، ظاهراً داور صلاحیت وادار کردن McJunkins به پرداخت مبادله را نداشت و شرکت را مجبور کرد برای نتایج به دادگاه فدرال مراجعه کند. در دادخواست به تاریخ 6 ژوئیه آمده است که Crypto.com از دادگاه فلوریدا درخواست کرده است تا “حکم قاضی را تایید کند و حکم نهایی را به نفع خود و علیه مک جونکینز” برای مبلغ بدهی صادر کند.

مرتبط با: Crypto.com به طور تصادفی 320k ETH را به Gate.io ارسال کرد و چند روز بعد پول را پس گرفت

این حادثه یادآور حادثه ای است که بین Crypto.com و دو کاربر مستقر در استرالیا در می 2021 رخ داد. در این مورد، گزارش شده است که صرافی بیش از 6 میلیون دلار به حساب یک زوج ارسال کرده و تا دسامبر 2021 متوجه این خطا نشده است. گفته می شود که او بخش عمده ای از وجوه را صرف این ادعا می کند که آنها معتقدند این پول پاداشی از مبادله است. مقامات استرالیا این دو نفر را به دزدی متهم کردند و پرونده هنوز در جریان است.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *