کریپتو بیز: کراکن معاملات سهام را با سازگاری صرافی ها با قوانین در حال تغییر ارائه می دهد


کریپتو بیز این هفته بازوی اوراق بهادار کراکن، توسعه جمینی در هند، بازگشت بایننس به بلژیک و یک شرکت نفتی سرمایه‌گذاری در استخراج کریپتو در آرژانتین را بررسی می‌کند.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال در حال اتخاذ استراتژی‌های جایگزین برای انجام تجارت خود در مواجهه با محیط‌های نظارتی سخت‌گیرانه‌تر رمزنگاری در سراسر جهان هستند. نشانه ها همه جا هستند.

طبق گزارش‌ها، Kraken شروع به ارائه معاملات اوراق بهادار در ایالات متحده و بریتانیا خواهد کرد تا دامنه خود را گسترش دهد و با برنامه‌های محبوبی مانند Robinhood رقابت کند که هم معاملات ارزهای دیجیتال و هم معاملات سهام را ارائه می‌کند. جمینی با سرمایه گذاری 24 میلیون دلاری در مرکز توسعه خود در حال گسترش حضور خود در هند است.

چالش دیگر برای صرافی های رمزنگاری، صدور مجوز و ارتباط با رگولاتورها است. بایننس شعبه خود را در بلژیک این هفته پس از یک وقفه سه ماهه در این کشور به دلیل مشکلاتی که با رگولاتورهای محلی داشت، بازگشایی کرد.

Kraken همچنین مجوزهای اروپایی خود را گسترش داده است و اکنون خدمات تجارت یورو به کریپتو را در 27 کشور عضو اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه اقتصادی اروپا ارائه می دهد. با تکامل قوانین کریپتو، صرافی ها نیز در حال تطبیق با شیوه های عصر جدید هستند.

کریپتو بیز این هفته بازوی اوراق بهادار کراکن، توسعه جمینی در هند، بازگشت بایننس به بلژیک و یک شرکت نفتی سرمایه‌گذاری در استخراج کریپتو در آرژانتین را بررسی می‌کند.

صرافی کریپتو کراکن قصد دارد وارد معاملات صرافی ایالات متحده شود: گزارش

طبق گزارش ها، کراکن قصد دارد خدمات معاملاتی را برای سهام های بورسی آمریکا و صندوق های قابل معامله در بورس ارائه دهد. این صرافی ارز دیجیتال قصد دارد در سال 2024 خدمات معاملاتی را در ایالات متحده و بریتانیا از طریق بخش جدیدی به نام Kraken Securities راه اندازی کند. برای عبور از ارزهای رمزنگاری شده، مجوز از سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی و تنظیم‌کننده‌های مالی در بریتانیا، که طبق گزارش‌ها این صرافی قبلاً دارد، مورد نیاز است. در همین حال، در اروپا، کراکن مجوز موسسه پول الکترونیکی را از بانک مرکزی ایرلند و ثبت ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) از بانک اسپانیا دریافت کرد. مجوز ایرلندی به Kraken اجازه می دهد تا خدمات تجارت یورو به کریپتو خود را به 27 کشور عضو اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه اقتصادی اروپا گسترش دهد. ثبت نام VASP در اسپانیا به Kraken اجازه می دهد تا خدمات صرافی و نگهداری کیف پول را ارائه دهد.

جمینی 24 میلیون دلار برای توسعه در هند سرمایه گذاری می کند

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini 2 میلیارد روپیه (24 میلیون دلار) برای گسترش خود در هند اختصاص داده است. این وجوه برای توسعه مرکز توسعه صرافی در گورگان، شهر اقماری بزرگ دهلی استفاده خواهد شد. مرکز توسعه Gemini Gurgaon از زمان راه‌اندازی اولیه‌اش در ماه می، با استخدام فعال برای مهندسان نرم‌افزار، مدیران محصولات فنی، استعدادیابی، امور مالی، پشتیبانی و انطباق، به بیش از 70 کارمند افزایش یافته است. جمینی در حمایت از توسعه، از «چارچوب حمایتی قوی دولت هند که به استارت‌آپ‌های جدید اجازه رشد می‌دهد» استناد کرد. این حرکت بخشی از “برنامه های بزرگ Gemini برای رشد بین المللی در APAC در سال جاری” است.

صرافی کریپتو بایننس خدمات صرافی را در بلژیک بازگشایی کرد

صرافی کریپتو بایننس سه ماه پس از اینکه رگولاتور مالی بلژیک دستور توقف خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال را صادر کرد، ثبت نام و دسترسی به محصولات و خدمات را برای کاربران بلژیکی بازگشایی کرد. بایننس گفت: «ثبت‌نام‌های جدید از ساکنان بلژیک بار دیگر در پلتفرم ما مورد استقبال قرار خواهد گرفت. بایننس فاش نکرد که چه تغییراتی برای راه اندازی مجدد خدمات در بلژیک ایجاد شده است. در سایر نقاط اروپا، بایننس برنامه‌هایی را برای حذف استیبل کوین‌ها از بازار اروپا تا ژوئن 2024 به منظور مطابقت با قانون بازارهای دارایی‌های رمزنگاری شده (MiCA) اتحادیه اروپا، که قرار است از آن زمان لازم‌الاجرا شود، اعلام کرده است.

شرکت نفت آرژانتین استخراج کریپتو با باقیمانده انرژی گاز را آغاز خواهد کرد

Tecpetrol، یک شرکت نفتی مستقر در بوینس آیرس، تصمیم گرفت گاز اضافی را به انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل کند. طبق گزارش های رسانه های محلی، تک پترول قصد دارد حداقل 35000 بشکه نفت در روز در این تاسیسات حفاری کند، اما به دلیل نبود زیرساخت برای مصرف گاز آزاد شده در این فرآیند، این شرکت تصمیم به اکتشاف استخراج کریپتو گرفت. تک پترول امیدوار است که عملیات استخراج را از اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر آغاز کند. اهداف اولیه کاهش اثرات زیست محیطی با اجتناب از انتشار گاز و ایجاد سود بیشتر است. در محدوده طرح، ما با یک شرکت آمریکایی که تجربه اجرای استراتژی های مشابه را دارد، همکاری می کنیم.

کریپتو بیز این هفته بازوی اوراق بهادار کراکن، توسعه جمینی در هند، بازگشت بایننس به بلژیک و یک شرکت نفتی سرمایه‌گذاری در استخراج کریپتو در آرژانتین را بررسی می‌کند.
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید