Crypto Biz: شرط وام دهی Coinbase، سیاست تبلیغاتی جدید در گوگل و عملکرد استخراج ماراتن


Crypto Biz این هفته به بررسی پلتفرم وام دهی کوین بیس، آخرین گزارش استخراج بیت کوین Marathon Digital، حرکت بانک هانا برای ارائه خدمات نگهبانی کریپتو و سیاست جدید تبلیغات کریپتو گوگل می پردازد.

به نظر می رسد کوین بیس، غول رمزارزی، کشتی خود را در میان آشفتگی های مداوم در صنعت کریپتو در سال 2023 به طور استراتژیک هدایت می کند. این شرکت اخیراً از پلتفرم وام دهی خود برای سرمایه گذاران نهادی پرده برداری کرده است و هدف آن پر کردن فضای خالی بازیگران اصلی در زمستان سال 2022 رمزنگاری از شرکت هایی مانند شبکه سلسیوس است. ، BlockFi و Genesis ورشکست شدند.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که این شرکت خدمات Borrow خود را برای مشتریان خرده‌فروش در ماه مه به دلیل بررسی‌های نظارتی تعطیل کرد. این سرویس به مشتریان خاصی اجازه می داد تا از رمزنگاری به عنوان وثیقه برای دریافت وام نقدی استفاده کنند. اما راه حل جدید وام دهی بر سرمایه گذاران نهادی (شرکت ها یا سازمان هایی که سرمایه گذاری هایی مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک و برنامه های بازنشستگی را به نمایندگی از مشتریان خود انجام می دهند) متمرکز است.

اسناد ثبت‌شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان می‌دهد که کوین‌بیس میلیون‌ها سرمایه در چند روز پس از راه‌اندازی سرمایه‌گذاری جدید خود افزایش داده است. با وجود باد مخالف و عدم اطمینان، راه‌اندازی این سرویس نشان می‌دهد که وام‌های رمزنگاری هنوز در ایالات متحده در میان سرمایه‌گذاران برجسته مورد تقاضا هستند.

Crypto Biz این هفته همچنین آخرین گزارش استخراج بیت کوین Marathon Digital، حرکت هانا بانک برای ارائه خدمات نگهبانی کریپتو و سیاست جدید تبلیغات کریپتو گوگل را بررسی می کند.

کوین‌بیس پلتفرم وام‌دهی کریپتو را برای موسسات آمریکایی راه‌اندازی کرد

صرافی کریپتو کوین‌بیس با هدف سرمایه‌گذاری بر شکست‌های بزرگ در بازار وام‌دهی کریپتو، یک سرویس وام‌دهی کریپتو برای سرمایه‌گذاران نهادی در ایالات متحده راه‌اندازی کرده است. بر اساس یک پرونده در SEC، مشتریان کوین بیس از زمان اولین فروش در 28 آگوست، بیش از 57 میلیون دلار در برنامه وام سرمایه گذاری کرده اند. با توجه به تیتر دیگری، شبکه بیس اخیراً راه اندازی شده کوین بیس به بیش از 700000 توکن غیرقابل تعویض (NFT) در ماه آگوست رسیده است. . توکن های ضرب شده بخشی از استراتژی راه اندازی برای تشویق پذیرش بود. با این حال، راه اندازی بیس بدون نقص نبود. شبکه در 5 سپتامبر دچار قطعی شد، زمانی که ترتیب‌دهنده تولید بلوک‌ها را متوقف کرد. کلاهبرداری های مختلفی نیز در این شبکه تبلیغ شد، از جمله کلاهبرداری 6.5 میلیون دلاری Magnate Finance.

داده های ثبت SEC توسط Coinbase Credit. منبع: Coinbase SEC Filings

نرخ استخراج بیت کوین ماراتون در ماه آگوست 9 درصد کاهش یافت

اپراتور استخراج رمزارز Marathon Digital Holdings 1072 بیت کوین در ماه اوت استخراج کرد. این 9 درصد کمتر از ماه جولای است. به گفته این شرکت، کاهش تولید به دلیل افزایش فعالیت های مهار به دلیل دمای بالای رکورد در تگزاس بود. اصطلاح کاهش به کاهش برق تولیدی برای حفظ تعادل بین تقاضا و عرضه اشاره دارد. به گفته مدیر عامل، فرد تیل، تعطیلی های موقت بیش از پیشرفت شرکت در افزایش هش ریت عملیاتی و بهینه سازی عملیات را جبران کرده است. Marathon در ماه اوت هش عملیاتی خود را در ایالات متحده 2 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داد و به 19.1 اگزهاش رساند. افزایش عملکرد به ارتقای ماینرهای Bitmain Antminer S19j Pro به مدل‌های کارآمدتر S19 XP نسبت داده می‌شود.

گوگل از 15 سپتامبر اجازه تبلیغات برای بازی های NFT را می دهد

گوگل خط مشی تبلیغاتی ارزهای دیجیتال خود را به روز کرده است تا تبلیغات بازی NFT مبتنی بر بلاک چین را تا زمانی که خدمات قمار یا قمار را تبلیغ نمی کند، مجاز کند. سیاست جدید به ممنوعیت تبلیغات بازی‌هایی که به بازیکنان اجازه می‌دهد علیه بازیکنان دیگر یا در ازای پاداش‌ها یا NFT‌های سهام شرط‌بندی کنند، ادامه می‌دهد. بازی‌های کازینو NFT که به بازیکنان امکان شرط‌بندی یا بازی برای جوایزی مانند NFT، پول نقد یا ارز دیجیتال را می‌دهند، همچنان ممنوع خواهند بود. گوگل قبلاً در مارس 2018 تمامی تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال را در پلتفرم های خود ممنوع کرده بود.

بانک هانا کره جنوبی با BitGo وارد تجارت نگهبانی رمزارز می شود

KEB Hana Bank، یکی از بزرگترین بانک های کره جنوبی، در حال آماده شدن برای ارائه خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال از طریق همکاری جدید با شرکت نگهبانی ارزهای دیجیتال BitGo Trust Company است. رسانه های محلی گزارش دادند که بانک KEB Hana یک قرارداد تجاری استراتژیک با BitGo امضا کرده است تا به طور مشترک نگهبانی دارایی دیجیتال در کره جنوبی را ایجاد کند. بانک تجاری دارای شبکه ای از 111 شعبه با دارایی های بانکی محلی تقریباً 10 میلیارد دلار و سهام 490 میلیون دلاری است. بانک هانا و بیت گو قصد دارند ابتکار مشترک نگهبانی ارزهای دیجیتال خود را در نیمه دوم سال 2024 راه اندازی کنند.

Crypto Biz نبض هفتگی کسب و کار شما در پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *