کریپتو بیز: بایننس هزینه ها را کاهش می دهد، ریپل برای بانک های ایالات متحده آماده است و سرمایه گذاران خطرپذیر کریپتو در حال بازگشت هستند


Crypto Biz این هفته به بررسی تلاش‌های مستمر بایننس برای مهار سودهای رو به کاهش، انتظار ریپل مبنی بر اینکه بانک‌های ایالات متحده ممکن است به زودی XRP را بپذیرند و اولین نشانه‌های بازگشت سرمایه خطرپذیر به ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کند.

به نظر می رسد سرکوب شرکت های ارز دیجیتال توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به شدت بر تجارت بایننس تأثیر گذاشته است. طی چند هفته گذشته، صرافی رمزارز بیش از 1000 کارمند خود را اخراج کرده و برخی از مزایا را کاهش داده است.

به گفته بایننس، “محیط فعلی بازار و محیط نظارتی” منجر به کاهش سود شده است که حاکی از اختلالات بیشتر در تجارت است. سخنگوی کوین تلگراف در گفتگو با کوین تلگراف گفت که این شرکت در پاسخ به نگرانی های تجاری و نظارتی، «برخی محصولات، واحدهای تجاری، حقوق پرسنل و سیاست ها» را کاهش خواهد داد.

بایننس هنوز با 13 اتهام وارد شده توسط SEC و دادگاه ها و همچنین نتایج تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده که فعالیت ها و مدیران اجرایی آن را هدف قرار داده است، مواجه نشده است.

با وجود دورنمای مبهم پیش رو، بایننس همچنان محبوب ترین صرافی متمرکز ارز دیجیتال در جهان است و دارایی بیش از 63 میلیارد دلار است. یک توکن تخلیه توسط DefiLlama نشان می دهد که اکثر دارایی های نگهداری شده در بایننس شامل تتر (USDT) (27.55%)، بیت کوین (BTC) (26.95%)، BNB (BNB) (12.82%) و Ether بسته بندی شده (10.08%) است.

Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی، در سخنرانی خود در سالگرد Binance در 14 ژوئیه یادآور شد که سفر این شرکت “هیچ وقت هموار نبوده است”.

Crypto Biz این هفته در مورد تلاش‌های مستمر بایننس برای مهار سودهای رو به کاهش، انتظار ریپل مبنی بر اینکه بانک‌های ایالات متحده به زودی XRP را اتخاذ کنند و اولین نشانه‌های بازگشت سرمایه خطرپذیر به ارزهای دیجیتال بحث می‌کند.

Ripple CLO می‌گوید حکم دادگاه ممکن است بانک‌ها را به پذیرش XRP تشویق کند

استو آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه ریپل، معتقد است که بانک های مستقر در ایالات متحده ممکن است پس از حکم اخیر دادگاه، برای تراکنش های فرامرزی به XRP مراجعه کنند. او طی مصاحبه ای گفت: “امیدوارم این سه ماهه منجر به گفتگوهای زیادی با مشتریان در ایالات متحده شود و امیدوارم برخی از این گفتگوها به تجارت واقعی تبدیل شوند.” از آنجایی که به نظر می رسد برچسب “امنیت” دیگر روی XRP آویزان نیست، مشارکت بین ریپل و بانک هایی که به دلیل شکایت SEC ضعیف شده اند، می توانند جان تازه ای پیدا کنند. بانک آمریکا در سال 2019 شرکت بلاک چین را ردیابی می کرد و American Express برای اولین بار در سال 2017 با ریپل شریک شد.

بایننس مزایای کارمندان را با استناد به “کاهش سود” کاهش داد

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس در بحبوحه تلاش‌ها برای ارزیابی مجدد شرکت، مزایا را برای برخی کارمندان کاهش می‌دهد. طبق گزارش‌ها، این شرکت بازپرداخت برخی هزینه‌های کارکنان از جمله استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار از خانه را متوقف کرده است. بایننس با استناد به “محیط فعلی بازار و جو نظارتی” که منجر به کاهش سود شده است، استدلال کرد که ممکن است اقدامات کاهش هزینه بیشتری لازم باشد. این گزارش پس از اخراج گسترده بازار سهام در ماه ژوئن منتشر شد که بیش از 1000 کارمند را تحت تأثیر قرار داد. بایننس و ژائو در شکایت‌هایی که توسط SEC به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در ایالات متحده ارائه شده بود، هدف قرار گرفتند.

سهامداران ماراتون از مدیران ارشد شرکت شکایت کردند

شرکت استخراج رمزنگاری Marathon Digital به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه مدیر عامل آن، فرد تیل، همراه با سایر مدیران ارشد، وظایف امانتداری را نقض کرده اند، به طور غیرمنصفانه ای ثروتمند شده اند و دارایی های شرکت را هدر داده اند، به دادگاه می رود. بر اساس این شکایت، مدیریت شرکت مشکلات خود را کم اهمیت جلوه می دهد، به طور مصنوعی ارزش ماراتن را افزایش می دهد، غرامت بیش از حد دریافت می کند، درگیر فروش های پرسود داخلی می شود و پاداش های ناعادلانه بالایی را بر اساس اظهارات نادرست و گمراه کننده دریافت می کند.

Polychain Capital و Coinfund 350 میلیون دلار برای صندوق های ارز دیجیتال جدید جمع آوری می کنند

در حالی که Polychain Capital 200 میلیون دلار برای یک صندوق سرمایه گذاری جدید و کوین فاند 152 میلیون دلار برای یک صندوق اولیه تامین کرده است، شرکت های سرمایه گذاری Web3 خود را برای سرمایه گذاری های جدید در پروژه های رمزنگاری آماده می کنند. Polychain قصد دارد در مجموع 400 میلیون دلار برای صندوق جدید جمع آوری کند. در حال حاضر سه صندوق با حدود 2.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت خود اداره می کند. در مورد کوین فاند، مدیر عامل آن، جیک بروخمن، گفت که این شرکت هدف خود را جمع آوری 125 میلیون دلار تعیین کرده است، اما به دلیل افزایش علاقه به صنعت، توانسته است 27 میلیون دلار دیگر نیز به دست آورد. حجم کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای استارت‌آپ‌های کریپتو به دلیل بازار نزولی و آشفتگی در صنعت، 76 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

قبل از اینکه برویم: مارک یوسکو پیش بینی می کند که افزایش بیت کوین در سال 2024 به اوج سوداگرانه منجر خواهد شد.

به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد سرمایه گذاری و بنیانگذار مورگان کریک کپیتال، برنامه صندوق سرمایه گذاری قابل معامله بیت کوین بلک راک، جرقه شروع یک بازار گاوی کریپتو جدید شد که نزدیک به نصف شدن برنامه ریزی شده برای آوریل 2024، سهموی خواهد داشت.

Crypto Biz نبض هفتگی کسب و کار شما در پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *