ممکن است صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال به تعویق بیفتند زیرا بسیاری برای تعطیلی دولت ایالات متحده آماده می‌شوند


اگر قانونگذاران ایالات متحده تا 30 سپتامبر در مورد هزینه های دولت تصمیم نگیرند، لوایح متمرکز بر مقررات ارزهای دیجیتال، ساختار بازار و استیبل کوین ها ممکن است به حالت تعلیق درآیند.

دولت ایالات متحده ممکن است در هفت روز آینده تعطیل شود، زیرا کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، با فشار سیاسی از سوی اعضای حزب خود در مورد نحوه رسیدگی به برنامه‌های هزینه‌ای مواجه است. .

در ماه ژوئیه، قانونگذاران ایالات متحده در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان به قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم (FIT)، قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین و قانون سکه های خود را نگه دارید، رأی مثبت دادند. این بخش‌ها برای اولین بار برای کمیته بود که با بسیاری از لایحه‌های مبتنی بر رمزنگاری روبه‌رو شد، که می‌تواند منجر به رأی‌گیری در مجلس در طول جلسه کنونی کنگره شود.

تعطیلی، تعجب آور نیست که قانونگذاران را از پیشبرد هر قانونی تا زمانی که مشکل تامین مالی دولت ایالات متحده برای سال مالی آینده را حل نکنند، باز می دارد. اگرچه تعطیلی ها در تاریخ دولت ایالات متحده بی سابقه نیست، اما به نظر می رسد دلایل پشت آن در طول سال ها از نگرانی های عمومی در مورد تامین مالی به مانورهای سیاسی تغییر کرده است.

«احتمال تعطیلی پارلمان متلاشی شده محتمل به نظر می رسد [Republican] اختلافات و سنا در جهت خود پیش می رود.» فوق الذکر ران هاموند، مدیر روابط دولتی در انجمن بلاک چین، در مورد

به گفته هاموند، برخی از لوایح از حمایت دو حزبی برخوردار هستند و احتمالاً با رای قانونی تصویب خواهند شد. با این حال، «مین‌های زمینی متعددی وجود داشت که می‌توانست هر دو لایحه را از نظر سیاسی بی‌اثر کند»، مانند رویکردهای متفاوت دو حزب اصلی در قبال قانون استیبل کوین.

مرتبط با: آینده ارزهای دیجیتال ایالات متحده ممکن است به این 4 قبض دارایی دیجیتال بستگی داشته باشد

قانونگذاران تا 30 سپتامبر قبل از سال مالی آینده فرصت دارند تا در مورد لوایح هزینه به توافق برسند. این تعطیلی عملاً تمام آژانس های فدرال را از انجام هر کاری که «غیر ضروری» تلقی می شود، متوقف می کند، که شامل اقدامات بسیاری از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا است که بر دارایی های دیجیتال نظارت می کند.

طبق گزارش ها، از 25 سپتامبر، رئیس مجلس مک کارتی قصد دارد لوایح هزینه ای را ارائه کند که شامل محدودیت در دسترسی به سقط جنین، تامین مالی برای ساخت دیوار مرزی ایالات متحده و مکزیک و سایر ابتکارات با حمایت گسترده اعضای راست افراطی حزب جمهوری خواه است. اما بعید است که توسط دموکرات ها تایید شود. مجلس نمایندگان در 26 سپتامبر برای بررسی این موضوع تشکیل جلسه خواهد داد، در حالی که سنا نیز بودجه موقت خود را بررسی خواهد کرد.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید