محصولات سرمایه گذاری کریپتو بیشترین ورودی را از ماه ژوئیه تاکنون داشته اند: CoinShares


بر اساس گزارش کوین‌شیر، محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال برای دومین هفته متوالی مجموعا 78 میلیون دلار وارد شدند.

طبق یک گزارش جدید، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته همچنان شاهد جریان های ورودی قابل توجهی بودند و به بالاترین میزان حجم خود از جولای 2023 رسیدند.

گزارش تحلیل هفتگی شرکت مدیریت دارایی رمزنگاری CoinShares در 9 اکتبر بیان کرد که محصولات سرمایه گذاری رمزارز برای دومین هفته متوالی مجموعاً 78 میلیون دلار ورودی داشته اند.

بر اساس گزارش CoinShares، حجم محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETP) نیز هفته گذشته 37 درصد افزایش یافت و به 1.1 میلیارد دلار رسید. بر اساس این گزارش، حجم بیت کوین (BTC) نیز در صرافی های قابل اعتماد 16 درصد افزایش یافته است.

سولانا (SOL)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، همچنان به عنوان «آلت کوین منتخب» خود را نشان می‌دهد، زیرا جریان ورودی هفتگی آن به بالاترین سطح از مارس 2022 رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال حدود 14 درصد افزایش یافته است. طبق داده‌های CoinGecko، در 30 روز گذشته، اما همچنان در سال گذشته، نزدیک به 32 درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت یک ساله سولانا (SOL). منبع: CoinGecko

علیرغم رشد کلی قابل توجه در جریان ورودی محصولات کریپتو، برخی از محصولات اصلی سرمایه گذاری در حوزه کریپتو شاهد تحرکات کمتری هستند. CoinShares مجدداً تأکید کرد که صندوق‌های سرمایه‌گذاری آتی اتریوم ایالات متحده (ETF) که در 2 اکتبر معاملات خود را آغاز کردند، تنها حدود 10 میلیون دلار در هفته اول جذب کردند و بر «اشتهای متوسط» تأکید کرد.

مرتبط با: گزارش: بیت کوین برای اولین بار در 6 هفته جریان محصول دارایی دیجیتال را افزایش می دهد

علاوه بر تجزیه و تحلیل دارایی به دارایی، CoinShares گزارش داد که 90٪ از کل ورودی دارایی های رمزنگاری شده از اروپا بوده است، در حالی که ایالات متحده و کانادا تنها 9 میلیون دلار در مجموع جریان ورودی داشته اند.

جریان ارزهای دیجیتال بر اساس کشور مبادله. منبع: CoinShares

بر اساس این داده ها، آلمان و سوئیس به ترتیب با 37.3 میلیون دلار و 31.3 میلیون دلار بیشترین سهم را در افزایش ورودی داشته اند. این کشورها 88 درصد از کل جریان محصولات دارایی های رمزنگاری شده را در هفته گذشته به خود اختصاص دادند.

این خبر در حالی منتشر می شود که CoinShares به دنبال گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده است و از عرضه های اولیه خود در این کشور در سپتامبر 2023 پرده برداری می کند. این شرکت مطمئن است که ایالات متحده از نظر توسعه و تنظیم دارایی های دیجیتال یک رهبر جهانی است.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید