Crypto Aid Israel در 10 روز 185 هزار دلار جمع آوری کرد و به 4 سازمان کمک کرد.


این سازمان مجموعه ای از اعضای جامعه اسرائیلی Web3 و شرکت های بین المللی است که برای کاهش رنج در جنوب اسرائیل تلاش می کنند.

از زمان تأسیس خود در کمتر از دو هفته پیش، انجمن Crypto Aid Israel بیش از 185000 دلار جمع آوری کرده و بین گروه های مختلف بشردوستانه کمک توزیع کرده است.

این سازمان تاکنون دو دور توزیع کمک را انجام داده است که تقریباً 50,000 دلار آمریکا (200,000 NIS) توزیع کرده است. سازمان‌های غیردولتی که از تلاش‌های آن‌ها بهره‌مند شده‌اند، بنیاد توسعه شهروندان شورای منطقه‌ای اشکول است که وسایل حمل‌ونقل و سرپناه را برای مردم نزدیک غزه فراهم می‌کند.

زکا برای خرید تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم خود بودجه دریافت کرد.

مطالب مرتبط: کمک های مالی ارزهای دیجیتال به بیش از 10 میلیارد دلار در دهه: The Giving Block

Lev Echad توسط Or Hanegev veHagalil، که معمولاً با جوانان در معرض خطر کار می کند، بودجه ای برای غذا، محصولات بهداشتی و پوشاک برای ساکنانی که تصمیم گرفتند در مناطق مجاور غزه بمانند تا حمایت و محافظت کنند، دریافت کرد.

Latet از بودجه برای عملیاتی در مقیاس بزرگ برای تهیه مواد غذایی و محصولات بهداشتی برای افرادی از جنوب اسرائیل که در آنجا اقامت دارند یا به جای دیگری نقل مکان می کنند، استفاده می کند. ایال گورا، مشاور استارت آپ دیجیتال و رمزارز در Latet، گفت:

ما معتقدیم که کانال کریپتو، اگرچه در ابتدا ساده است، اما یک کانال مهم، سریع و نوآورانه است که به شرکت‌کنندگان جدید اجازه می‌دهد به اکوسیستم جهانی ما بپیوندند و در چنین ساعت حساسی از اسرائیل حمایت کنند.»

کمک های مالی به Crypto Aid Israel را می توان از طریق وب سایت به کیف پول چند امضایی انجام داد. این سازمان به مردم هشدار می دهد که در هنگام اهدا مراقب باشند، زیرا حملات فیشینگ اتفاق می افتد.

ابتکار Crypto Aid Israel توسط جامعه Web3 اسرائیل رهبری می شود و شرکت ها نیز پشتیبانی می کنند. شرکت حسابداری جهانی KPMG با جمع آوری و توزیع کمک کرد. Zengo، Fuse، Wonderland، Psagot Equity و دیگر شرکت‌ها نیز به این تلاش کمک کردند.

برخی از حامیان Crypto Aid Israel. منبع: cryptoaidisrael.com

تلاش مجددی برای اطمینان از عدم استفاده از رمزارز برای تروریسم وجود دارد. بایننس کیف پول های مرتبط با حماس را مسدود کرد. شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده یک اپراتور رمزارز در غزه را با ارتباط با حماس تحریم کرده و قانونی را برای تعیین اختلاط ارزهای دیجیتال به عنوان منطقه ای برای “نگرانی اولیه پولشویی” پیشنهاد کرده است. بیش از 100 قانونگذار آمریکایی در 17 اکتبر نامه ای به وزارت خزانه داری ارسال کردند و در مورد استفاده از رمزارز در تامین مالی تروریسم سوال کردند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را افزایش می دهند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید