حامیان کریپتو بر رقابت برای رئیس بعدی مجلس نمایندگان آمریکا تاکید دارند


قانونگذاران قرار است در 11 اکتبر به مجلس نمایندگان بازگردند تا در مورد جایگزینی برای کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان که یک هفته است جای خالی او خالی است، رأی گیری کنند.

در زمان انتشار، نیمی از قوه مقننه دولت فدرال ایالات متحده در پی رای گیری که کوین مک کارتی رئیس مجلس آن زمان را برکنار کرد، تا حد زیادی فلج شده بود.

قانونگذاران ایالات متحده در 3 اکتبر رای دادند که دفتر رئیس مجلس نمایندگان را خالی اعلام کنند. این اولین بار در تاریخ ایالات متحده بود که شاخه دولت بدون رهبر بود. قرار است نمایندگان در 11 اکتبر برای انتخاب رئیس جدید مجلس به کنگره بازگردند. گزارش ها حاکی از آن است که جمهوری خواهان جیم جردن و استیو اسکالیز نامزدهای اصلی هستند.

پس از غیبت مک کارتی، پاتریک مک‌هنری، قانون‌گذار دوستدار رمزنگاری، به عنوان رئیس موقت خدمت می‌کند اما انتظار نمی‌رود که برای این پست نامزد شود. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از اردن حمایت کرد که درباره نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 دروغ می‌گفت. اسکالیس که دیوید دوک، برتری طلب سفیدپوست خود را “بی محدودیت” توصیف می کند، ممکن است از بسیاری در حزب جمهوری خواه نیز حمایت کند.

“[The Speaker’s race] تقریباً در هر جبهه قانونگذاری مجلس را فلج می کند.» فوق الذکر ران هاموند، مدیر روابط دولتی انجمن بلاک چین، در موضوعی در 10 اکتبر گفت. “اگر این یک هفته دیگر ادامه یابد، ممکن است چیزهای زیادی اتفاق بیفتد، از جمله نامزدهای بالقوه جدید برای سخنرانان. با این حال، از منظر رمزنگاری، مک‌هنری هنوز کسی است که باید تماشا کرد. او می‌خواهد هر چه زودتر رای‌های رمزنگاری‌شده را دریافت کند.”

به گفته هاموند، عدم قطعیت پیرامون رئیس مجلس نمایندگان، محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید، و جنگ بین اسرائیل و حماس «می‌تواند اسکناس‌هایی مانند استیبل کوین‌ها را تا نوامبر یا دسامبر پیش ببرد».

این رویدادهای مهم در چرخه انتخابات 2024 نیز منعکس خواهد شد. به سختی می توان در طول سال انتخابات ریاست جمهوری که همه بر پیروزی تمرکز کرده اند، از طریق کنگره چیزی معنادار به دست آورد.

جی کیم، رئیس سیاست جهانی در شورای نوآوری کریپتو، به کوین تلگراف گفت که ارزهای دیجیتال به یک اولویت برای کنگره تبدیل شده است. به گفته کیم، قوانین، از جمله قانون نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم و قانون شفافیت پرداخت‌ها به استیبل کوین، “به احتمال زیاد تا انتخاب رئیس جدید به تعویق خواهد افتاد.”

مرتبط با: ممکن است صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال به تعویق بیفتند زیرا بسیاری برای تعطیلی دولت ایالات متحده آماده می‌شوند

مشخص نیست قانونگذاران جمهوری خواه چگونه از تکرار اتفاقاتی که منجر به انتخاب مک کارتی به عنوان رئیس مجلس در ژانویه شد جلوگیری خواهند کرد. 15 دور رای گیری طول کشید تا نماینده کالیفرنیا بتواند رسماً غلتک را برگزار کند، در این مدت همه قوانین در حال بررسی بود.

نه جردن و نه اسکالیس در مورد موقعیت های طرفدار یا ضد ارز دیجیتال که ممکن است داشته باشند صریح نیستند. لوایح مبتنی بر رمزنگاری که توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در ماه ژوئیه تصویب شد، ممکن است با رای گیری کامل در مجلس نمایندگان قبل از جلسه بعدی کنگره پیش رود، اما تاخیر در تعیین رئیس و در نتیجه بررسی تعطیلی احتمالی دولت در نوامبر می تواند مانع از پیشرفت می شود.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید