آزمایشگاه کرونوس فاز استخدام برای برنامه شتاب دهنده 100 میلیون دلاری را آغاز می کند


کرونوس به Google Cloud، Amazon Web Services، CertiK، PeckShield و شرکت های مختلف دیگر روی آورد تا به عنوان مربی به برنامه شتاب دهنده بپیوندد.

شتاب دهنده استارت آپ Web3، آزمایشگاه های کرونوس، سومین دسته از برنامه شتاب دهنده خود را راه اندازی کرده است که هدف آن حمایت از پروژه های در مراحل اولیه با ارائه فرصت های مالی و راهنمایی است. این برنامه با سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری پشتیبانی می شود که برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری استفاده می شود.

در اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، Cronos Labs تاکید کرد که هدف شتاب دهنده حمایت از استارتاپ هایی است که پتانسیل «شکل دادن به آینده Web3» را دارند. علاوه بر این، Cronos به دنبال پروژه‌هایی است که بر ایجاد موارد استفاده عملی تمرکز دارند که می‌توانند پذیرش برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را تشویق کنند که می‌توانند کاربران واقعی را به جای ربات‌ها جذب کنند.

مرحله استخدام این برنامه از 4 سپتامبر همزمان با آغاز هفته بلاک چین که تا 10 سپتامبر ادامه دارد، آغاز شد. آزمایشگاه‌های کرونوس هشت استارت‌آپ را برای شرکت در برنامه ۱۲ هفته‌ای از راه دور انتخاب می‌کند که از راهنمایی، تسلط و تخصص برخوردار خواهند شد. سخنرانی ها، بازاریابی و حمایت مالی و ملاقات با شرکای استراتژیک. در پایان برنامه یک روز نمایشی وجود دارد که در آن بحث در مورد جمع آوری کمک مالی آغاز می شود.

شارلوت کاپور، رئیس برنامه‌های نوآوری در کرونوس، در بیانیه‌ای گفت که تعداد و کیفیت متقاضیان نسخه‌های قبلی شتاب‌دهنده «بسیار زیاد» بوده و ایجاد فهرست نهایی دشوار خواهد بود. کاپور افزود: “ما به دنبال پیشنهادهای جدیدی هستیم که مشکلات واقعی را حل کند و در عین حال استفاده های هوشمندانه از هوش مصنوعی، بلاک چین و فناوری غیرمتمرکز را نشان دهد.”

کرونوس برای تبدیل شدن به مربی و شریک در این برنامه به شرکت های مختلفی درخواست داد. اینها شامل Google Cloud، خدمات وب آمازون (AWS) و شرکت های امنیتی بلاک چین CertiK و PeckShield هستند.

مرتبط با: احراز هویت سفارشی برنده نمایش واقعیت Binance Web3 است

در همین حال، حمایت مالی از فناوری Web3 به آرامی در حال افزایش است. در 7 آگوست، مرجع پولی سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی این کشور، 112 میلیون دلار برای حمایت از راه حل های مختلف فناوری مالی مانند Web3 متعهد شد. این برنامه با حمایت از پروژه هایی با استفاده از آخرین فناوری، نوآوری را تقویت می کند.

مجله: کتیبه های مکرر: «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *