NFTهای دستور دادگاه و اهمیت تصادفی بودن Web3: خبرنامه Nifty


یک دادگاه سنگاپور استفاده از NFT ها را برای پیوست کردن احکام دادگاه های قانونی که به عنوان NFT توکن شده اند برای صدور احکام انجماد مجاز دانسته است.

به آخرین ویرایش خبرنامه Cointelegraph Nifty خوش آمدید. برای اطلاع از آخرین داستان‌های مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض، ادامه مطلب را بخوانید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty به شما الهام می‌بخشد تا در آخرین روندها و بینش‌های NFT عمیق‌تر شوید.

در خبرنامه این هفته، در مورد چگونگی تبدیل شدن آن به نقطه کانونی در یک نبرد دادگاه در سنگاپور بخوانید، با اهمیت تصادفی غیرمتمرکز در صنعت بازی Web3 آشنا شوید و دریابید که چرا Universal Music Group از Anthropic به دلیل نقض حق چاپ شکایت می کند.

دادگاه سنگاپور اجازه انجماد را می دهد که به عنوان NFT مرتبط با روح به کیف پول اضافه می شود

با توجه به حساب‌های iSanctuary مستقر در بریتانیا و حساب‌های مطبوعات محلی، دادگاه عالی سنگاپور به شرکت تحقیقات مالی Intelligent Sanctuary اجازه داد NFT‌هایی را که حاوی یک سند قانونی است به کیف پول‌های سرد مرتبط با هک اضافه کند.

حکم انجماد جهانی صادر شده توسط دادگاه به عنوان NFT های مرتبط با روح تبدیل شد و به کیف پول های مورد بحث اضافه شد. NFT ها تراکنش ها با کیف پول ها را مسدود نمی کنند، اما به عنوان هشداری برای طرفین و صرافی ها مبنی بر اینکه کیف پول ها در یک حمله دخیل هستند، عمل می کند. علاوه بر این، iSanctuary ادعا کرد که ابزاری برای ردیابی وجوه خروجی از کیف پول‌ها به لطف NFT ایجاد کرده است. NFT ها به طور دائم به کیف پول ها اضافه می شوند.

به خواندن ادامه دهید

بازی‌های Web3 برای منصفانه بودن به تصادفی غیرمتمرکز نیاز دارند

اعداد تصادفی در بسیاری از برنامه‌ها مانند بازی‌ها، سیستم‌های امنیتی، مدیریت غیرمتمرکز سازمان مستقل و تولید NFT اهمیت زیادی دارند. اگر بازی شما نتواند به اعدادی که به طور تصادفی تولید می شوند دست یابد، شروع کننده های شما تکراری و کهنه خواهند شد. اگر سیستم امنیتی شما به کدهای احراز هویت به راحتی قابل حدس زدن متکی است، امنیت چندانی را فراهم نمی کند. هر سیستمی که نیاز به تنوع داشته باشد، اگر نتواند آن را فراهم کند، کارایی چندانی نخواهد داشت.

برای بسیاری از برنامه ها این کار موثر است. تصادفی بودن واقعی در هر برنامه ای ضروری نیست. به عنوان مثال، در یک بازی ویدیویی با برخوردهای تصادفی، ممکن است فقط تعداد محدودی از اقدامات بازی در هر زمان معین انجام دهد. یک مولد اعداد شبه تصادفی (PRNG) که مقادیری خارج از محدوده مشخصی را ارائه می دهد، چندان کاربردی نخواهد داشت. زمانی که ریسک ها کم است، الزامات فنی اغلب مطابقت دارند. با این حال، کیفیت یک PRNG می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. این می‌تواند برای برنامه‌های پرخطر که افراد زیادی به آن‌ها وابسته هستند یا برای موارد استفاده مختلف مشکل‌ساز باشد.

به خواندن ادامه دهید

گروه موسیقی یونیورسال از Anthropic به دلیل نقض حق چاپ شکایت کرد

گروه موسیقی یونیورسال، انتشارات Concord و ABKCO Music & Records شکایتی علیه استارتاپ هوش مصنوعی Anthropic تنظیم کرده اند و آن را به نقض حق چاپ در حین آموزش ربات چت هوش مصنوعی Claude متهم کرده اند.

شکایتی که در 18 اکتبر تنظیم شد، ادعا می‌کند که آنتروپیک به‌طور «غیرقانونی» «بسیاری از آثار دارای حق نسخه‌برداری، از جمله اشعار آهنگ‌های موسیقی متعدد» را که تحت مالکیت یا کنترل ناشران بوده، کپی کرده و توزیع کرده است.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAFS را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در فضای NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و اطلاعات بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید