زوجی به اشتباه 10.5 میلیون دلار از طریق Crypto.com برای رسیدگی به دادخواهی در اکتبر ارسال کردند.


Thevamanogari Manivel به 18 ماه اصلاحات اجتماعی با شش ماه کار اجتماعی بدون مزد محکوم شد، در حالی که شوهرش در ماه اکتبر با دادگاه دفاع روبرو خواهد شد.

یک زوج ملبورنی که به اشتباه 10.5 میلیون دلار استرالیا (AUD) یا تقریباً 6.6 میلیون دلار دریافت کرده اند، پس از خرج کردن پولی که اشتباهاً در سال 2021 دریافت کرده اند، در ماه اکتبر با محاکمه دفاعی به اتهام سرقت روبرو خواهند شد.

در می 2021، Thevamanogari Manivel پول را به حساب Crypto.com شریک خود Jatinder Singh منتقل کرد. با این حال، صرافی متوجه شد که حساب بانکی با حساب ارزی مطابقت ندارد. بنابراین، پول بازپرداخت شد، اما به جای بازپرداخت 100 AUD، زوج سعی کردند واریز کنند، صرافی به اشتباه 10.5 میلیون دلار استرالیا را به حساب بانکی Manivel ارسال کرد.

این خطا تا دسامبر 2021، زمانی که صرافی حسابرسی سالانه خود را انجام داد، کشف نشد. پس از طرح دعوی صرافی در دادگاه عالی ویکتوریا، قاضی حکم داد که وجوه باید به پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال بازگردانده شود.

اما ظاهراً این زوج قبل از اینکه متوجه اشتباه شوند، در حال ولگردی و خرج بودند. طبق گزارش ها، این زوج چهار خانه، خودرو و بسیاری از اقلام دیگر خریداری کرده و تقریباً 4 میلیون دلار استرالیا را به یک حساب بانکی در مالزی ارسال کردند. یکی از این خانه ها ملکی با پنج اتاق خواب در کریگیبرن به ارزش 1.35 میلیون AUD است که دادگاه دستور فروش آن را صادر کرده و پول را پس داده است.

این زوج ملکی به ارزش 1.35 میلیون دلار استرالیا خریداری کردند. منبع: ناین نیوز

در اکتبر سال 2022، این زوج در دادگاه استدلال کردند که فکر می‌کردند از صرافی ارزهای دیجیتال پاداش دریافت کرده‌اند. سینگ ادعا کرد که قبلاً از شرکت اطلاع رسانی در مورد یک مسابقه دریافت کرده است. با این حال، میچی چان فورس، مدیر ارشد انطباق Crypto.com وجود چنین رقابتی را رد کرد. فورس خاطرنشان کرد که صرافی چنین اعلان‌هایی را برای کاربران خود ارسال نمی‌کند.

مرتبط با: Crypto.com برخی از معاملات وابسته ورزشی را در بحبوحه رکود بازار کاهش می دهد: گزارش

مانیول به اتهام دزدی اخیراً در سپتامبر 2023 به معامله بی‌احتیاطی با عواید حاصل از جرم و جنایت اعتراف کرد. او به یک حکم اصلاحی اجتماعی 18 ماهه محکوم شد که شامل شش ماه جهت گیری فشرده و کار اجتماعی بدون مزد است. وی به مدت 209 روز در بازداشت به سر برد. در همین حال، سینگ در 23 اکتبر با یک جلسه دادرسی روبرو خواهد شد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید