Cosmos Hub در حال به روز رسانی است تا امکان استیکینگ مایع را ارائه دهد


این ارتقا یک ماژول استیکینگ مایع را معرفی می کند که دوره قفل 21 روزه تحمیل شده به توکن های ATOM را حذف می کند.

Cosmos Hub، یکی از بلاک‌چین‌های شبکه Cosmos، برای راه‌اندازی یک ماژول استیکینگ مایع ارتقا یافته است که به کاربران اجازه می‌دهد با حذف وجوه Cosmos (ATOM) دوره گذشته 21 روزه را دور بزنند.

ATOM نشانه اصلی شبکه کیهان است. قبل از ارتقا، دارندگان ATOM یک دوره قفل 21 روزه داشتند تا پس از حذف توکن، وجوه خود را جابجا کنند. با ماژول جدید، Staked ATOM را می توان در اکوسیستم Cosmos DeFi بدون قربانی کردن بازده سهام استفاده کرد.

فرآیند staking شامل کاربرانی است که توکن های خود را برای تأیید تراکنش ها و ایمن سازی شبکه بلاک چین نگه می دارند. شرکت‌کنندگان در ازای مشارکت‌های خود پاداش‌هایی دریافت می‌کنند، مانند کسب سود در حساب پس‌انداز.

به گفته اعتبارسنجی Cosmos Cryptocitos، ماژول جدید بیش از 400 میلیون دلار ATOM را باز می کند و احتمالاً حضور ATOM سهامدار در پروتکل های در حال اجرا بر روی Cosmos را تسریع می کند.” نوشت در X (توئیتر سابق).

نسخه جدید همچنین به توکن‌های ATOM اجازه می‌دهد تا به حالت عادی بازگردند و در ماژول سهام‌داری نقدینگی استفاده شوند، و به دارندگان این امکان را می‌دهد تا حذف پیوندهایی را که از قبل وجود دارد لغو کنند. این ارتقا در 12 سپتامبر در ساعت 9 صبح به وقت شرقی، در ارتفاع بلوک 16985500، تحت نام Gaia 12 به صورت زنده اجرا شد.

اعتباردهنده توضیح داد که انتظار می رود تاثیر دیگری از این ارتقا در نرخ تورم ATOM دیده شود. نرخ اوراق قرضه ATOM در حال حاضر 67.8 درصد است. تا زمانی که بالای 66.67 درصد باشد، نرخ تورم به تدریج به پایه 7 درصد کاهش می‌یابد، در حال حاضر در 14.26 است. هر چه نرخ اوراق بیشتر باشد، سریعتر اتفاق می‌افتد. نرخ تورم در حال کاهش است.»

علاوه بر این، دارندگان ATOM مشمول یک سقف 25 درصدی برای کل مقدار ATOM خواهند بود که می توانند به صورت نقدی به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، Cosmos Hub اقدامات انجام شده برای کاهش خطرات سهامداری مایعات را توضیح داد:

LSM پارامترهای کنترل‌شده توسط حاکمیت را ارائه می‌دهد و به عنوان یک ویژگی امنیتی اضافی، اعتبارسنجی‌هایی که مایل به دریافت نمایندگی‌هایی از ارائه‌دهندگان استیکینگ مایع هستند، ملزم به اتصال مقدار معینی از ATOM هستند.

مجله: کتیبه های تکراری – «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *