Core Scientific قرارداد 77 میلیون دلاری Bitmain برای 27000 سخت افزار استخراج بیت کوین امضا کرد


این معامله ابتدا در ماه آگوست نهایی شد، زمانی که آنکوریج سهام یک طرف دیگر را در ماینر ورشکسته کریپتو پذیرفت.

سازنده سخت‌افزار استخراج ارزهای دیجیتال Bitmain و شرکت ورشکسته ماینینگ کریپتو Core Scientific بر روی ترکیبی از سهام و پول نقد برای نهایی کردن معامله برای گسترش امکانات استخراج خود به توافق رسیده‌اند.

معامله بین این دو شرکت ماینینگ باعث می‌شود که بیت‌مین 27000 دستگاه استخراج بیت‌کوین (BTC) و سهام عادی به ارزش 53.9 میلیون دلار از شرکت ورشکسته را در ازای 23 میلیون دلار پول نقد عرضه کند. همراه با قرارداد خرید سخت افزار استخراج، Bitmain و Core Scientific قرارداد میزبانی جدیدی را برای کمک به عملیات استخراج بیت مین امضا کردند.

این معامله در اوایل ماه گذشته در پرونده ای در دادگاه نهایی شد که بر برنامه Bitmain برای فروش سخت افزار استخراج در ازای پول نقد و سهام به عنوان بخشی از طرح بازسازی Core Scientific تاکید می کرد. به غیر از Bitmain، طرح بازسازی شامل Anchorage، BlockFi و Mass Mutual Asset Finance نیز بود. به غیر از Anchorage، سه شرکت دیگر نیز ترکیبی از گزینه های نقدی و سهام را برای برآورده کردن خواسته های خود انتخاب کردند.

مطالب مرتبط: Core Scientific از آدام سالیوان به عنوان مدیر عامل در فرآیند بازسازی نام می برد

طرح توسعه و سرمایه گذاری بیت مین از سه ماهه چهارم سال جاری و پس از تایید هیئت منصفه تعیین شده برای سه ماهه پایانی اجرایی خواهد شد. پس از تایید، سخت افزار اضافه شده به طور بالقوه 4.1 اگزهاش را به هش ریت Core Scinfitic اضافه می کند. این دو شرکت متمرکز بر استخراج کریپتو همچنین توافق کردند که برای ارتقای آخرین نسل ماینرهای Bitmain که در مراکز داده Core Scientific میزبانی شده‌اند، همکاری کنند تا بهره‌وری شرکت افزایش یابد.

Core Scientific در دسامبر 2022 برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد و دلیل اصلی تصمیم خود را بحران مالی و سقوط قیمت بیت کوین ذکر کرد. این شرکت در هفته‌های منتهی به سقوط نهایی خود در دسامبر به دلیل آشفتگی بازار با مشکلاتی مواجه شد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید