مدیر اجرایی ConsenSys در امنیت MetaMask Snaps: “رضایت پادشاه است”


فرانچسکو آندرولی، رئیس جامعه توسعه دهندگان ConsenSys، توضیح داد که کاربران می توانند اطلاعات تراکنش های بیشتری را از طریق MetaMask Snaps به دست آورند.

در حالی که عوامل مخرب به تلاش خود برای سرقت دارایی‌های رمزنگاری شده کاربران ادامه می‌دهند، متامسک ارائه‌دهنده کیف پول راهی را برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تراکنش‌ها و تعاملات درون برنامه به کاربران ارائه کرده است.

فرانچسکو آندرولی، رئیس جامعه توسعه دهندگان ConsenSys در مصاحبه ای با Cointelegraph توضیح داد که چگونه اطمینان حاصل کردند که MetaMask Snaps اخیراً منتشر شده برای کاربران ایمن است. مدیر اجرایی بر اهمیت رضایت و حصول اطمینان از آگاهی کاربران از تمام مراحل سفر خود بین زنجیره های مختلف و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) تاکید کرد.

فرانچسکو آندرولی در سخنرانی اصلی خود در Blockchain Economy دبی. منبع: کوین تلگراف

به عنوان یک کیف پول حاوی دارایی های رمزنگاری کاربران مختلف، امنیت MetaMask Snaps به طور بالقوه می تواند برای کاربران قبل از آزمایش ویژگی جدید نگران کننده باشد. با این حال، آندرولی خاطرنشان کرد که رضایت کاربر یکی از اولویت‌های اصلی آن‌ها است و آنها اسنپ‌ها را برای ارائه شفافیت کامل در نحوه تعامل هر اسنپ با افزونه کیف پول MetaMask طراحی کرده‌اند.

او گفت که به روز رسانی جدید نقاط داده بیشتری را نشان می دهد تا کاربران بینش بیشتری نسبت به تراکنش های خود داشته باشند. آندرولی گفت: “بنابراین یکی از دسته بندی های بزرگ در لیست مجاز ما از نقطه نظر امنیتی، اطلاعات تراکنش است. اساساً، آنچه با بینش تراکنش ها اتفاق می افتد این است که شما در واقع نقاط داده بیشتری در مورد آنچه که برنامه افزودنی امروز انجام می دهد دریافت می کنید.”

مرتبط با: MetaMask Snaps به کاربران اجازه می دهد تا از طریق Solflare با Solana DApps تعامل داشته باشند

در طول ارائه اصلی، آندرولی همچنین نشان داد که چگونه یک افزونه به نام Wallet Protection می تواند به محافظت از کاربران در برابر تراکنش های مخرب کمک کند. در صحبت با کوین تلگراف، مدیر اجرایی همچنین توضیح داد که قبل از امضا و تایید تراکنش ها، اطلاعات مختلفی در مورد کارهایی که قرار است انجام دهند به کاربران نشان داده می شود. او گفت:

اساساً، قبل از اینکه واقعاً یک تراکنش را امضا و تأیید کنید، نقاط داده متفاوتی خواهید داشت. به عنوان مثال، اگر با یک قرارداد مخرب در تعامل هستید یا تعامل خاصی دارید. این قبل از اینکه واقعاً تراکنش را تأیید کنید، اتفاق می‌افتد.»

او تاکید کرد که کاربران “کاملاً” از آنچه در حال رخ دادن است آگاه خواهند بود. به گفته آندرولی، این عملکردی است که آنها هنگام توسعه MetaMask Snaps به آن توجه بیشتری کردند.

مجله: جو لوبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید