تام ایمر، نماینده کنگره، خواهان تغییر برای محدود کردن نظارت SEC بر ارزهای دیجیتال است


ایمر قصد دارد اصلاحیه ای در تخصیص بودجه ارائه کند که استفاده SEC از بودجه برای اجرای دارایی های دیجیتال را تا زمانی که قوانین و مقررات جامع اعمال نشود، محدود می کند.

تام ایمر، نماینده اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده، که قبلاً نگرانی خود را در مورد اقدامات کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) در صنعت ارزهای دیجیتال ابراز کرده بود، روز جمعه، 8 سپتامبر، اصلاحیه قابل توجهی را ارائه کرد که بار دیگر توجه را به این وضعیت جلب می کند. اقدامات SEC

داخل آن اصطلاحتام ایمر از گری جنسلر انتقاد می کند و ادعا می کند که رئیس SEC از اختیارات خود تجاوز کرده و این بر مردم آمریکا تأثیر منفی گذاشته است. ایمر از کنگره می‌خواهد تا از روش‌های موجود و رویه‌های مناسب برای جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی گری جنسلر و SEC از وجوه مالیات‌دهندگان استفاده کند.

در گذشته، نماینده تام ایمر چندین لایحه را با هدف افزایش شفافیت نظارتی در ایالات متحده حمایت کرده است. ایمر اخیراً در توییتر به توضیح آخرین تلاش خود برای محدود کردن گری جنسلر و منابع مالی SEC پرداخت.

ایمر قصد دارد اصلاحیه ای در تخصیص بودجه ارائه کند که استفاده SEC از بودجه برای اجرای دارایی های دیجیتال را تا زمانی که قوانین و مقررات جامع اعمال نشود، محدود می کند. فقدان مقررات ارزهای دیجیتال نگرانی‌هایی را در مورد متحمل شدن هزینه‌های قابل توجهی توسط SEC و هدر دادن بالقوه وجوه مالیات دهندگان در اختلافات حقوقی با دارایی‌های کریپتو ایجاد کرده است.

در مارس 2023، اکثریت ویپ ایمر قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین را معرفی کرد، لایحه ای که توضیح می دهد توسعه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات بلاک چین، انتقال دهنده پول در نظر گرفته نمی شوند، زیرا آنها نگهبانی وجوه مصرف کننده را حفظ نمی کنند.

مرتبط با: SEC از دادگاه می خواهد که درخواست تجدید نظر آزمایشگاه ریپل را به دلیل “مشکلات حقوقی گره خورده” بپذیرد

این لایحه بین ارائه‌دهندگان حضانت و ارائه‌دهندگان غیر حضانت تمایز قائل می‌شود و بارهای انطباق غیرضروری را که می‌تواند مانع نوآوری در ایالات متحده شود، کاهش می‌دهد. این شفاف سازی تضمین می کند که اعتبار سنجی ها، استخراج کنندگان، و سایر ارائه دهندگان خدمات غیر حضانت به همان شیوه ارائه دهندگان حضانت طبقه بندی نمی شوند.

چهره های کلیدی در صنعت بلاک چین، از جمله کریستین اسمیت، مدیرعامل انجمن بلاک چین و شیلا وارن، مدیر عامل شورای کریپتو، از قانون پیشنهادی حمایت کرده اند. تام ایمر همچنین از قانون تثبیت SEC نماینده وارن دیویدسون، که هدف آن حذف گری جنسلر از سمت خود به عنوان رئیس SEC است، حمایت کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *