کنگره ایالات متحده از نظر قانونی در قبوض ارزهای دیجیتال بدون رئیس مجلس نمایندگان فلج است.


بخش‌هایی از قوانین با هدف شفاف‌سازی برخی از سیاست‌های ارزهای دیجیتال به پیش نرفتند، زیرا نیمی از شعبه قانون‌گذاری دولت ایالات متحده فاقد رهبری هستند.

از 3 اکتبر، زمانی که قانونگذاران به استیضاح کوین مک کارتی، رئیس وقت مجلس نمایندگان رای دادند، هیچ قانونی، اعم از مرتبط با ارزهای دیجیتال یا موارد دیگر، تا حد زیادی در کنگره ایالات متحده تصویب نشده است. این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که قانونگذار بدون رهبر منتخب است و هیچ برنامه قطعی برای پر کردن خلاء وجود ندارد.

در زمان انتشار، چندین نامزد برای سومین نقش قدرتمند در دولت ایالات متحده رقابت می کنند، اما مشخص نیست که آیا هیچ یک از آنها از حمایت کافی قانونگذاران جمهوری خواه (حزب سیاسی که در حال حاضر اکثریت کرسی ها را در اختیار دارد یا خیر) دارند یا خیر. مجلس نمایندگان). – برنده شدن پس از مک کارتی، نماینده استیو اسکالیز اکثریت آرای جمهوری خواهان را در جلسه غیرعلنی به دست آورد، اما سپس آن را ترک کرد و در را برای کاندیداتوری نماینده جیم جردن باز گذاشت.

نماینده اردن سه دور رای گیری را پشت سر گذاشت و در هر دور حمایت همکاران جمهوری خواه خود را از دست داد، قبل از اینکه حزب او را به عنوان نامزد خود در یک جلسه غیرعلنی انتخاب کرد. این بدان معناست که موقعیت رئیس جمهور برای هر کسی، دموکرات یا جمهوری خواه، باز است و هیچ مسیر روشنی برای جلو وجود ندارد. همه دموکرات های حاضر در سه دور به اتفاق آرا به نماینده حکیم جفریس، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان رأی دادند.

پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و رئیس موقت پس از استیضاح مک کارتی، ممکن است برای این پست تمام وقت نامزد شود. مک‌هنری که مشغول وظایف خود به‌عنوان سخنران موقت بود، می‌توانست نماینده فرنچ هیل را ببیند که رهبری کمیته خدمات مالی، نظارت بر قوانین مربوط به دارایی‌های دیجیتال و سایر مسائل را به عهده می‌گیرد. تام ایمر، یکی دیگر از قانونگذاران دوستدار رمزنگاری، گفت که قصد دارد در 20 اکتبر برای ریاست مجلس نامزد شود و از برخی از همکاران جمهوریخواه خود از جمله مک کارتی حمایت کند.

“[I]f [Republicans] او گفت: «از آنجایی که هیچ اجماع بر سر یک نامزد مشخص به دست نیامده است، مک‌هنری احتمالاً به عنوان سخنران طرفدار موقت باقی خواهد ماند. فوق الذکر ران هاموند، مدیر روابط دولتی انجمن بلاک چین (توئیتر سابق)، در موضوعی در 23 اکتبر گفت. “[Rep. Byron Donalds] او همچنین در این رقابت حضور دارد و همچنین قهرمان قوانین رمزارز در چندین جبهه بر سر نظارت اجرایی فعلی بوده است. [Rep. Pete Sessions] یکی دیگر از نامزدهای طرفدار رمزارزها که از مسائلی مانند استخراج بیت کوین حمایت می کند.

هاموند افزود:

چندین نامزد طرفدار رمزارز در رقابت سخنرانان وجود دارد. [Tom Emmer] او رهبری می‌کند، اما همانطور که چند هفته گذشته نشان داده است، این تضمینی نیست که او رئیس مجلس شود.»

مرتبط با: گروه های مدافع با سناتور وارن به دلیل مرتبط کردن رمزارزها به تروریسم مخالف هستند

عدم وجود سخنران عملاً پیشرفت در صورت‌حساب‌های کریپتو را که توسط کمیته خدمات مالی تصویب می‌شود، متوقف می‌کند، که انتظار می‌رود رأی‌گیری کامل برگزار شود. قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم، قانون قطعیت رگولاتوری بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین، و قانون سکه های خود را حفظ کنید، همگی در حالت تعلیق هستند تا زمانی که قانونگذاران جمهوری خواه تصمیم به حمایت از یک نامزد واحد بگیرند.

به گفته هاموند، در حالی که مجلس “از نظر قانونگذاری متوقف شده است”، برخی از قانونگذاران هنوز در راستای اعمال سیاست های ضد ارز دیجیتال در محدوده اختیارات خود پیشرفت کرده اند. بیش از 100 عضو مجلس نمایندگان و سنا نامه ای را امضا کردند که در آن از کاخ سفید خواسته شد تا برای رسیدگی به نقش ارز دیجیتال در تامین مالی تروریسم اقدام کند. این بیانیه پس از حمله سازمان تروریستی حماس به اسرائیل در 7 اکتبر صادر شد.

مجله: نظر: حداکثر کریپتو GOP تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید