کارشناسان علوم کامپیوتر می گویند که ایالات متحده باید یک آژانس فدرال جدید برای هوش مصنوعی ایجاد کند: بررسی


با توجه به 215 استاد علوم کامپیوتر که مورد بررسی قرار گرفتند، هوش مصنوعی ممکن است آنقدرها که مدیران ارشد ادعا می کنند عامل مهمی نباشد.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Axios، Generation Lab و دانشگاه Syracuse، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که ایالات متحده باید یک آژانس فدرال جدید برای مدیریت هوش مصنوعی ایجاد کند.

این نظرسنجی با مشارکت 215 استاد علوم کامپیوتر از 65 دانشگاه معتبر ایالات متحده در موضوعات مرتبط با هوش مصنوعی انجام شد.

بر اساس داده ها، اکثر پاسخ دهندگان به این سوال که “بهترین سازمان برای تنظیم هوش مصنوعی کدام است” به “سازمان دولتی جدید “وزارت هوش مصنوعی” (37٪) یا “سازمان یا توافق جهانی” (22٪) پاسخ داده اند. .

فقط 16% به “کنوانسیون” پاسخ دادند. این تنها دو درصد بیشتر از تعداد پاسخ دهندگانی است که گزینه “بی ربط: هوش مصنوعی قابل ویرایش نیست” را انتخاب کرده اند. 10 درصد آخر پاسخ دهندگان پاسخ های خود را به صورت «کاخ سفید» (4 درصد)، «بخش خصوصی» (3 درصد) و «هیچکدام: هوش مصنوعی نباید تنظیم شود» (3 درصد) تقسیم کردند.

منبع تصویر: نظرسنجی کارشناسان هوش مصنوعی دانشگاه Axios-Generation Lab-Syracuse

این نظرسنجی همچنین شامل سؤالاتی در مورد چگونگی تأثیر صنعت هوش مصنوعی بر آینده اشتغال بود. اکثر پاسخ دهندگان گفتند که به یک فرد جوان توصیه می کنند که در زمینه هوش مصنوعی، مهندسی و علوم داده فعالیت کند.

از سوی دیگر، 31 درصد از اساتید مورد بررسی گفتند که توصیه می کنند به دنبال شغل در رسانه نباشند، در حالی که 19 درصد در مورد هنر در پاسخ به این سوال که جوانان باید از چه رشته هایی اجتناب کنند، همین موضوع را گفتند. “هیچ یک از موارد بالا” با 42% رایج ترین پاسخ بود.

مرتبط با: بنیانگذار Quantstamp: Crypto در “مسابقه تسلیحاتی” در برابر کلاهبرداری های مبتنی بر هوش مصنوعی

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا “آستانه ای در تکامل هوش مصنوعی وجود دارد که در آن انسان ها نتوانند کنترل خود را پس بگیرند”، پاسخ ها به دو دسته تقسیم شدند: “نه، احتمالا نه” (41٪)، “بله، احتمالا” (35٪)، ” نه، قطعا نه” (19%) و “بله، قطعا (6%)”.

نظرات عمومی کارشناسان مطابق با نظرات عموم مردم و رهبران تجاری بود. با نظرسنجی های اغراق آمیز در مورد پتانسیل فناوری هوش مصنوعی برای تغییر سریع اقتصاد و چشم انداز اشتغال در آینده نزدیک، 73 درصد از اساتید گفتند که معتقدند هوش مصنوعی می تواند کمتر از 20 درصد از وظایفی که انسان انجام می دهد انجام دهد. در سطح انسانی امروزی یا بالاتر از آن.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *