تجارت رمزنگاری مبتنی بر جامعه: CryptoRobotics به Cointelegraph Accelerator می‌پیوندد


CryptoRobotics یک پلتفرم معاملاتی یک مرحله‌ای، ربات‌های معاملاتی، استراتژی‌های خودکار و سیگنال‌ها را ارائه می‌کند و در عین حال یک ماموریت جامعه محور برای پیشی گرفتن از بازار را پیش می‌برد.

نمودارهای بازار کریپتو تنها با نگاه کردن به آنها باعث می شود سرمایه گذاران احساس خستگی کنند و این احتمالاً به طولانی شدن فصل خرس کمک می کند. پس از تجربه افت های تاریخی برای بیش از یک سال، تازه کارها و سرمایه گذاران باتجربه به طور یکسان به دنبال راه هایی برای سرپا ماندن در بازار کریپتو هستند و این می تواند مانند یک کار بی پایان احساس شود.

در چنین مواقعی که تلاش‌های فردی و سفارش‌های دستی به دلیل غیرقابل پیش‌بینی بودن بازار نتیجه چندانی به همراه ندارد، برای سرمایه‌گذاران بسیار مهم است که دور هم جمع شوند و از یکدیگر بیاموزند. افزودن یک بعد اجتماعی به تجارت کریپتو می‌تواند راه‌حل باشد، و هدف یک پروژه این است.

CryptoRobotics معاملات خودکار را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های محبوب را اعمال کنند. فناوری مبتنی بر ابر آنها به معامله گران اجازه می دهد تا به طور همزمان تجارت کنند و از استراتژی های تجاری موفق یکدیگر بهره مند شوند. CryptoRobotics با ویژگی‌هایی مانند استراتژی‌های خودکار، معاملات کپی یا سیگنال‌های رمزنگاری، قصد دارد با ایجاد یک شاخص معاملاتی که کاربران خود را به یک جامعه بزرگ با اهداف مشترک وارد می‌کند، همه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را متحد کند.

یکی از تمایزهای کلیدی CryptoRobotics در این صنعت، تعهد آن به متحد کردن معامله گران و سرمایه گذاران به سمت یک هدف مشترک است. برخلاف بسیاری از پروژه‌هایی که بر افزایش کمیسیون‌ها و کارمزدها تمرکز می‌کنند، CryptoRobotics قصد دارد یک شاخص معاملاتی ایجاد کند که جامعه‌ای با اهداف مشترک را تقویت کند. مدل های تقسیم سود، انصاف و برابری را در بین همه شرکت کنندگان در جامعه تضمین می کند. سرمایه‌گذارانی که استراتژی‌های موفق ارائه می‌کنند، تخفیف دریافت می‌کنند، در حالی که سرمایه‌گذارانی که سود می‌کنند با ارائه‌دهندگان استراتژی سهیم می‌شوند. این رویکرد هم برای مبتدیان و هم برای سرمایه گذاران با تجربه جذاب است و بر حمایت جامعه و به رسمیت شناختن سرمایه گذاران پرشور تأکید دارد.

سیگنال های معامله گران حرفه ای اکنون در دسترس همه کاربران است

ویژگی دنبال کردن خودکار CryptoRobotics، ربات‌های معاملاتی را با سیگنال‌هایی که ابتدا توسط تحلیلگران یا معامله‌گران با تجربه ارائه می‌شوند ترکیب می‌کند و سپس توسط ربات‌ها اجرا می‌شود. این ویژگی تجارت مداوم را برای تازه واردان با راه اندازی بدون عارضه آسان می کند.

در همین حال، تحلیلگران و معامله گران حرفه ای این فرصت را دارند که از استراتژی های معاملاتی خود از طریق اتوماسیون درآمد کسب کنند.

کنترل پنل CryptoRobotics در رابط های دسکتاپ و موبایل موجود است.  منبع: CryptoRobotics

کنترل پنل CryptoRobotics در رابط های دسکتاپ و موبایل موجود است. منبع: CryptoRobotics

علاوه بر این، CryptoRobotics در 15 صرافی بزرگ رمزنگاری ادغام شده است. کاربران می توانند با استفاده از ربات های دارای سیستم های مدیریت ریسک، در مبادلات لحظه ای و آتی معامله کنند. تیم CryptoRobotics توضیح داد که این پروژه بهترین شیوه‌های بازارهای دارایی سنتی، از جمله استراتژی‌های تولید شده توسط کاربر، معاملات کپی و مدیریت ریسک از طریق سرمایه‌گذاری چند دارایی را ترکیب می‌کند.

یکی از سخنگویان CryptoRobotics گفت: “CryptoRobotics یک پلتفرم برای مبتدیان و سرمایه گذاران با تجربه است، اما مهمتر از همه برای سرمایه گذاران مشتاقی است که نیاز به حمایت و شناخت جامعه دارند.” “کسانی که عاشق بازار هستند و پس از یک برد بزرگ یا یک اشتباه مرگبار هفته ها بیدار می مانند.”

Cointelegraph Accelerator CryptoRobotics را به‌عنوان جدیدترین افزونه به لیست رو به رشد برنامه‌های نویدبخش Web3 و کریپتو انتخاب کرده است. تیم CryptoRobotics محصولی را توسعه داده است که در حال حاضر در بازار سرمایه گذاری چالش برانگیز کریپتو درآمد ایجاد می کند. رویکرد اجتماعی CryptoRobotics به تجارت شتاب بیشتری به دست آورده و از زمان راه‌اندازی، بیش از 55000 کاربر ثبت‌شده، 20 ربات معامله گر و بیش از 50 استراتژی محبوب را به دست آورده است. این پلتفرم در سال 2022 به بیش از 1 میلیارد دلار حجم معاملات دست یافت. دفتر مرکزی این استارت آپ در استونی است و بیشتر تیم آن در بالی مستقر هستند.


نویسنده: Cointelegraph Accelerator

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید