CoinMarketCap افزونه ChatGPT را راه اندازی کرد


استفاده از این افزونه رایگان است و حاوی داده‌های رمزنگاری به‌روز است که از CoinMarketCap منبع آن است.

CoinMarketCap، گردآورنده داده‌های رمزنگاری، متعلق به صرافی رمزنگاری بایننس، افزونه جدیدی برای ChatGPT، چت ربات هوش مصنوعی مبتنی بر مدل زبان بزرگ (LLM) ایجاد کرده است.

بر اساس اطلاعیه 11 اکتبر، کاربران می توانند با ورود به حساب ChatGPT Plus خود و فعال کردن افزونه، به این ویژگی دسترسی پیدا کنند و به آنها اجازه می دهد سوالات مختلف مربوط به رمزنگاری را از LLM بپرسند. به غیر از هزینه اشتراک ماهانه 20 دلاری ChatGPT Plus، هیچ هزینه اضافی برای استفاده از افزونه وجود ندارد. توسعه دهندگان نوشتند: “ChatGPT اولیه برای علاقه مندان به رمزنگاری استفاده محدودی دارد، زیرا داده ها عمدتاً تا سپتامبر 2021 محدود می شوند. ویژگی های مرور وب اخیراً توسعه یافته ChatGPT نیز محدودیت هایی در ارائه داده های رمزنگاری بلادرنگ دارند.”

LLM، “چقدر همبستگی بین بیت کوین و اتریوم در سال 2023 وجود دارد؟” این ظرفیت برای تولید پاسخ به سوالات ساده مانند. “تغییرات در مدل های توزیع توکن (ICO/IDO/launchpad و غیره) چگونه با نوسانات قیمت مشاهده شده مرتبط است؟” به لطف ادغام، درخواست های ایجاد شده توسط ChatGPT، لیست، برندگان و بازندگان، آخرین آمار بلاک چین و غیره. با اطلاعات زمان واقعی به طور مستقیم از CoinMarketCap. این ابزار با هر دو دستگاه دسکتاپ و موبایل سازگار است.

در میان رونق ChatGPT، چندین صرافی در حال حاضر در حال آزمایش فناوری‌های هوش مصنوعی هستند. در ماه جولای، کوین تلگراف گزارش داد که صرافی ارز دیجیتال Bitget یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای استراتژی‌های تجارت شبکه راه‌اندازی کرده است و از الگوریتم‌های معاملاتی برای خودکارسازی تراکنش‌ها برای کاربران استفاده می‌کند. در مصاحبه ای، گریسی چن، مدیر اجرایی Bitget توضیح داد که صرافی از ابزارهای هوش مصنوعی برای مدیریت خدمات چند زبانه و عملیات ترجمه برای بخش خدمات مشتریان خود استفاده می کند.

به طور همزمان، صرافی NASDAQ ماه گذشته تأییدیه سفارشات معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرد. صرافی کریپتو بایننس همچنین یک مولد توکن غیرقابل تعویض با هوش مصنوعی را برای کاربران تایید شده راه اندازی کرده است.

مجله: استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، رقیب GPT-4 گوگل، مزیت هوش مصنوعی برای کارمندان بد


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید