CoinEX پس از هک 70 میلیون دلاری، با سیستم کیف پول جدید خود به خدمت خود ادامه خواهد داد


CoinEx سیستم کیف پول خود را پس از حمله 70 میلیون دلاری بازیابی کرده و سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال منتخب را از سر خواهد گرفت.

صرافی رمزارز CoinEx بیش از یک هفته پس از هک شدن 70 میلیون دلاری به دلیل به خطر افتادن کلیدهای خصوصی کیف پول داغ، سپرده گذاری و برداشت را برای کاربران خود از سر خواهد گرفت.

در مکاتبات قبلی با کوین تلگراف، صرافی اولویت خود را ایجاد و توزیع یک سیستم کیف پول جدید برای تسهیل فعالیت‌های ۲۱۱ بلاک چین و ۷۳۷ توکنی که قبل از حادثه هک ارائه می‌کرد، اعلام کرد.

آخرین بیانیه صرافی اعلام کرد که خدمات واریز و برداشت BTC، ETH، USDT، USDC و سایر توکن ها از 21 سپتامبر مجدداً راه اندازی می شود.

CoinEx به پذیرش سپرده و برداشت با 11 ارز دیجیتال ادامه خواهد داد.

CoinEx آدرس های سپرده را برای توکن های لیست شده به روز می کند و آدرس های سپرده جدید را برای کاربران خود ایجاد می کند.

به مشتریان CoinEx توصیه شد که وجوه را به آدرس‌های قدیمی روی پلتفرم واریز نکنند، زیرا این امر منجر به از دست دادن دائمی دارایی‌ها می‌شود. این صرافی همچنین هشدار داد که با از سرگیری عملیات، انتظار می رود تعداد زیادی برداشت وجود داشته باشد:

ما تضمین می‌کنیم که سیستم کیف پول جدید پایدار است و به تدریج خدمات سپرده و برداشت را برای دارایی‌های بیشتر ادامه خواهد داد.»

صرافی یک سیاست ذخیره دارایی 100% برای محافظت از کاربران در برابر تهدیدات امنیتی بالقوه دارد. در به‌روزرسانی‌های قبلی پس از حادثه هک، بیان شده بود که دارایی‌های کاربر تحت تأثیر قرار نگرفته است و بنیاد امنیت دارایی کاربران CoinEx هرگونه ضرر مالی را پوشش می‌دهد.

کوین تلگراف با CoinEx تماس گرفته است تا ببیند در صورت تحت تأثیر قرار گرفتن دارایی ها یا تحت تأثیر قرار گرفتن در آینده، به کاربران بازپرداخت می کند یا خیر.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید