Coinbase و SEC: وکیل جدید پاتریک وی. کندی به مبارزه می پیوندد


وکیل پاتریک وی. کندی دادخواستی را از طرف اتاق بازرگانی دیجیتال برای تبدیل شدن به یک شریک در دادخواستی که بین Coinbase و SEC ایالات متحده ارائه شده است، ارائه کرده است.

جامعه کریپتو، سازمان های دارایی دیجیتال و قانونگذاران حمایت خود را از رد شکایت بین کوین بیس و کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده ابراز کرده اند. در یک به روز رسانی اخیر، یک وکیل جدید، پاتریک وی. کندی، به مبارزه برای دریافت مجوز دادگاه برای نمایندگی اتاق بازرگانی دیجیتال به عنوان وکیل همکار پیوست.

در یک سند حقوقی که در 31 اوت ارسال شد، وکیل پاتریک وی. کندی از مک درموت ویل و امری درخواستی برای پذیرش معاونت حرفه ای – به معنای “برای این مناسبت” – با هدف خدمت به عنوان مشاور دوست در اتاق بازرگانی دیجیتال ارائه کرد. . . اتاق بازرگانی دیجیتال به همراه انجمن بلاک چین نیز نقش دوستانه مهمی در دعوای جاری Coinbase و SEC ایفا کردند. «amicus» طرف یا شخصی است که مستقیماً در دعوا دخالت ندارد اما در ارائه توصیه به دادگاه شرکت می کند.

اسکرین شات درخواست پذیرش منبع: دادگاه

هدف اتاق بازرگانی دیجیتال توقف تلاش‌های SEC برای تنظیم بخش دارایی دیجیتال از طریق اقدامات اجرایی است. به جای ارائه دستورالعمل ها و مقررات شفاف، اقدامات SEC در تضاد با نیات هر دو مجلس کنگره ایالات متحده است که به طور فعال در حال تهیه پیش نویس مقررات ارزهای دیجیتال هستند. شایان ذکر است که کنگره هرگز به طور صریح به SEC اختیار نظارت بر دارایی های دیجیتال را نداده است.

در همین حال، برایان آرمسترانگ و پل گروال، مدیران Coinbase نسبت به رد این دعوی خوشبین هستند. گروال ادعا می کند که SEC و رئیس، گری جنسلر در تلاش هستند تا نوآوری های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را مسدود کنند. نمایندگان همچنین از دادگاه خواستار رد این پرونده شدند.

مرتبط با: مدیر عامل Coinbase 10 ایده برتر رمزنگاری را که از توسعه دهندگان خواسته است تا روی آنها کار کنند را فاش می کند

تصمیمات در دعاوی Ripple و Grayscale بر عدم وضوح SEC در تشخیص اینکه کدام ارزهای رمزپایه به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند، تأکید می کند، و فقدان وضوح نظارتی را برجسته می کند. در این تصمیمات اخیر، SEC در برابر ریپل و اخیراً Grayscale به دلیل عدم ارائه زمینه کافی برای امتناع از تبدیل ETF بیت کوین با شکست مواجه شد.

گری جنسلر، رئیس SEC معتقد است که تمام ارزهای رمزنگاری شده به غیر از بیت کوین باید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند و SEC باید صلاحیت کل صنعت کریپتو را داشته باشد. با این حال، اعتبار SEC به دلیل ادعاهای به ظاهر غیرمنطقی آن در مورد ارزهای رمزپایه از بین رفته است. همچنین، اگر SEC تصمیم گیری در مورد هفت ETF بیت کوین را به تأخیر بیاندازد، می تواند منجر به زیان مالی برای سرمایه گذاران شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *