تاریخ دادگاه Coinbase و SEC برای استدلال های اولیه دعوا تأیید شد


یک قاضی در نیویورک درخواست مشترک SEC و Coinbase را برای تعیین تاریخ برای افتتاح جلسات توجیهی و همه پاسخ‌های بعدی تایید کرد.

آخرین تحول در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، با تصویب تاریخی برای بیان استدلال های اولیه دو طرف صورت گرفته است.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، در 24 جولای توییت کرد اخباری مبنی بر اینکه کاترین پولک، قاضی نیویورک، درخواست مشترک فایلا از SEC و Coinbase را برای ادامه جلسات تایید کرده است.

سند اولیه ارائه شده توسط دو طرف بر امضای توافق نامه برای حرکت کوین بیس و تحویل اصلی در 4 آگوست 2023، و همچنین چارچوب های زمانی برای اسناد و پاسخ های مختلف پشتیبانی، و طول اسناد مربوطه تاکید داشت.

با این حال، 30 روز پس از پیشنهاد افتتاحیه و خلاصه Coinbase، و 60 روز پیشنهادی SEC، مهلت برای جلسه توجیهی SEC نمی تواند مورد توافق قرار گیرد.

قاضی Failla با دادن تاییدیه “جزئی” به Coinbase با تاریخ 4 آگوست برای جلسه اولیه و 11 آگوست برای اسناد پشتیبانی پاسخ داد.

همچنین ادامه داد و اختلاف بر سر تاریخ جلسه توجیهی SEC که باید در تاریخ 10 اکتبر 2023 یا قبل از آن باشد، با پاسخ Coinbase در 24 اکتبر یا قبل از آن حل و فصل شد.

مرتبط با: براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل: SEC این آشفتگی را ایجاد کرد

در پاسخ به این شکایت، در 14 جولای، کوین بیس اعلام کرد که مشتریان در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین را از سهامداری دارایی های اضافی تا “اطلاعات بعدی” منع می کند.

شکایت SEC علیه کوین بیس تنها یکی از دعاوی مربوط به رمزنگاری است که در آن دخیل بوده است و دعوای آزمایشگاه ریپل موضوع داغ در صنعت است.

طبق گزارشی در 17 ژوئیه، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، ظاهراً قصد دارد با قانون‌گذاران در ایالات متحده ملاقات کند تا در مورد قوانین دارایی‌های دیجیتال و سایر موضوعات مشابه بحث کند.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسان بدهند تا همه ما را نکشند
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *