کوین بیس همچنان به فشار SEC برای اقدام در مورد دادخواست قانون گذاری کریپتو ادامه می دهد


پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، بار دیگر خواستار صدور دستوری برای وادار کردن SEC به پاسخگویی به درخواست قانون‌گذاری کریپتو این شرکت شده است.

کوین بیس فشار خود را برای صدور حکم دادگاهی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را مجبور می کند تا به دادخواست قانون گذاری کریپتو این شرکت عمل کند، دو چندان کرده است.

کوین بیس به دنبال دستوری در ظرف 30 روز است تا SEC را مجبور کند که پاسخی رسمی در مورد پذیرش این دادخواست صادر کند.

SEC به طور آزمایشی به روز رسانی وضعیت مورد انتظار را در 12 اکتبر ارائه می دهد بیان می کند گفته شد که «کارمندان کمیسیون به درخواست کوین‌بیس توصیه‌ای به SEC کرده‌اند، اما جزئیات بیشتری را فاش نکردند.

در پستی در 13 اکتبر، مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، پل گروال، از SEC به خاطر پیگیری این موضوع با فراخوانی برای یک مانداموس انتقاد کرد تا SEC را مجبور کند تا اهداف خود را به اندازه کافی بیان کند.

گروال همچنین پاسخ Coinbase به به‌روزرسانی SEC را که در دادگاه تجدیدنظر ناحیه سوم ثبت شده است، به اشتراک گذاشت.

گزارش روشنگر SEC صرفاً پانتومیم بوروکراتیک است و تأیید می کند که چیزی کمتر از مانداموس باعث نمی شود آژانس تعهدات خود را جدی بگیرد. بیش از یک سال طول کشید و حتی یک دستور از این دادگاه دریافت شد تا حتی یک توصیه در سطح کارکنان دریافت شود. او در پاسخ خود می افزاید:

«کمیسیون تصمیم گرفته است که روند قوانین مورد درخواست کوین بیس را دنبال نکند و تا زمانی که دادگاه اجازه دهد از هر ترفند بوروکراتیک موجود در زرادخانه خود برای جلوگیری از بررسی قضایی استفاده خواهد کرد.»

پاسخ Coinbase به به روز رسانی SEC. منبع: Paul Grewal, X.

کوین بیس برای اولین بار در جولای 2022 دادخواست قانونگذاری خود را ارائه کرد و از SEC خواست تا قوانینی را برای حاکمیت بازار ارزهای دیجیتال، از جمله قوانین بالقوه ای که به وضوح بیان می کند که کدام دارایی های دیجیتال در تعریف اوراق بهادار قرار می گیرند، «پیشنهاد و اتخاذ کند».

پس از اینکه SEC نتوانست پاسخ دهد، Coinbase نه ماه بعد دادخواستی را برای مانداموس ارائه کرد و از دادگاه خواست که SEC را مجبور کند پاسخ «بله یا خیر» ارائه کند.

مرتبط با: حجم معاملات لحظه ای کوین بیس در مقایسه با سال 2022 52 درصد کاهش یافته است: گزارش

اما SEC چندین بار با رد نیاز Coinbase به الزامات آن پاسخ داد و همچنین از دادگاه خواست که دادخواست mandamus کوین بیس را رد کند.

در اواسط ژوئن، SEC از دادگاه 120 روز دیگر برای پاسخ به دادخواست وضع قوانین درخواست کرد. چنین جدول زمانی نشان می دهد که آژانس می تواند تا اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر پاسخی دریافت کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید