Coinbase International معاملات آتی دائمی را برای مشتریان خرده‌فروش راه‌اندازی می‌کند


آخرین تأییدیه قانونی کوین بیس برای شرکت تابعه بین المللی خود ظرف یک ماه پس از دریافت تأییدیه NFA برای ارائه خدمات مشتقات رمزنگاری به مشتریان سازمانی در ایالت های واجد شرایط ایالات متحده ارائه می شود.

صرافی بین المللی کوین بیس، دارای مجوز کلاس F از مرجع پولی برمودا (BMA)، اعلام کرد که تأییدیه نظارتی بیشتری را دریافت کرده است که به پلتفرم اجازه می دهد معاملات آتی مداوم را به مشتریان خرده فروشی خارج از ایالات متحده ارائه دهد.

کوین بیس اینترنشنال، که در ماه مه 2023 راه اندازی شد، قبلاً خدمات مشتقات رمزنگاری را به مشتریان سازمانی ارائه می داد. با آخرین تاییدیه نظارتی، پلتفرم ارز دیجیتال در هفته‌های آینده به مشتریان واجد شرایط دسترسی به قراردادهای آتی دائمی صادر شده در پلتفرم Coinbase Advanced را آغاز خواهد کرد. صرافی گفت که حساب‌های آتی دائمی توسط Coinbase Bermuda Limited نگهداری می‌شوند که توسط BMA تنظیم می‌شود.

صرافی کریپتو در اطلاعیه خود مدعی شد که تقریباً 75 درصد از حجم معاملات کریپتو از بازار مشتقات می‌آید و آخرین تأییدیه نظارتی آن به سرمایه‌گذاران خرد کمک می‌کند تا به بازار مشتقات کریپتو که عمدتاً تحت سلطه موسسات است، دسترسی پیدا کنند.

پلتفرم کریپتو همچنین بیان کرد که کوین بیس در بازارسازی دخالتی ندارد و خاطرنشان کرد که نقدینگی در صرافی ها توسط ارائه دهندگان نقدینگی مستقر و مستقل ارائه می شود که تحت بررسی های گسترده انطباق قرار گرفته اند.

کوین بیس ادعا کرده است که پلتفرم آن دروازه مناسبی برای سرمایه گذاران خرده فروشی برای دسترسی به بازار مشتقات به شیوه ای امن و سازگار خواهد بود. مصرف کنندگان غیرآمریکایی تنها در چند کشور می توانند از صرافی بین المللی کوین بیس استفاده کنند و مشتریان برای ارزیابی مناسب بودن آنها برای این محصول قبل از افتتاح حساب تجاری کوین بیس پیشرفته آزمایش می شوند.

مرتبط با: دانشگاهیان حقوقی برای حمایت از Coinbase، یک خلاصه amicus ارسال می کنند

آخرین تأییدیه Coinbase International برای ارائه معاملات آتی دائمی به مشتریان خرده‌فروشی، تنها یک ماه پس از دریافت تأییدیه این پلتفرم از انجمن ملی آتی (NFA) برای ارائه به مشتریان نهادی واجد شرایط در ایالات متحده برای سرمایه‌گذاری در معاملات آتی کریپتو ارائه شد.

Coinbase علیرغم اینکه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر خدمات خود با یک جنگ نظارتی مواجه شده است، به پیشرفت خود در خارج از ایالات متحده ادامه داده است. رگولاتور در اوایل ژوئن شکایتی را علیه کوین بیس تنظیم کرد و ادعا کرد که صرافی با فروش اوراق بهادار ثبت نشده، قوانین اوراق بهادار محلی را نقض کرده است.

مجله: سوالات بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید