کوین بیس تقاضای متوسطی برای بازپرداخت بدهی می بیند و قیمت پیشنهادی را افزایش می دهد


صرافی کریپتو ایالات متحده پیشنهاد بدهی با تخفیف خود را 3٪ افزایش داده است.

صرافی کریپتو کوین‌بیس پیشنهاد برنامه بازخرید بدهی ۱۵۰ میلیون دلاری خود را پس از تقاضای کم افزایش داده است.

کوین بیس در 21 آگوست اعلام کرد که از زمانی که برنامه بازخرید در اوایل ماه جاری اجرایی شد، سرمایه گذاران کمی بیش از 50 میلیون دلار اوراق بهادار حراج کرده اند، در مقایسه با هدف 150 میلیون دلاری. بر این اساس، بازار سهام پیشنهاد 3625 درصد اوراق قرضه ارشد با سررسید 2031 را از 64.5 سنت به 67.5 سنت بر اساس دلار افزایش داد. کوین بیس نوشت:

“دارندگان اوراق قرضه” که اوراق قرضه خود را در زمان پیشنهاد اولیه یا قبل از آن به طور معتبر صادر کرده و به طور معتبر پس نگرفته اند، واجد شرایط دریافت ارزش اصلاح شده برای یادداشت های پذیرفته شده برای خرید هستند. مناقصه معتبر و پذیرفته شده برای خرید”

اسکناس‌های اولیه 3625 درصدی کوین‌بیس کامل 1 میلیارد دلاری که موعد 2031 دارند، در سپتامبر 2021 تقریباً برابر، اندکی قبل از شروع بازار نزولی ارزهای دیجیتال منتشر شدند. در دسامبر 2022، زمانی که برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس هشدار داد که صرافی ممکن است به دلیل ادامه مسیر کریپتو، شاهد کاهش 50 درصدی درآمد باشد، اسکناس‌ها به پایین‌ترین حد خود یعنی 47 سنت در برابر دلار سقوط کردند. از آن زمان تاکنون، قیمت ها در برابر دلار حدود 64.5 سنت افزایش یافته است.

علیرغم اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر فروش اوراق بهادار ثبت نشده، سهام کوین بیس از زمان طرح دعوی 50 درصد افزایش یافته است، اما اخیراً بیشتر درآمد خود را از دست داده است. کتی وود، مدیرعامل Ark Invest، 12 میلیون دلار از سهام کوین بیس را پس از خرید تهاجمی در بیشتر سال 2022، ماه گذشته فروخت.

مجله: آیا باید پرداخت باج افزار را ممنوع کنیم؟ ایده ای جذاب اما خطرناک


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *