صرافی کریپتو کوین بیس مجوز پرداخت را در سنگاپور دریافت می کند


مجوز جدید MPI یک سال پس از اولین تایید اصولی Coinbase در سنگاپور ارائه می شود و به آن اجازه می دهد خدمات رمز پرداخت دیجیتال خود را گسترش دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase در حال گسترش فعالیت های خود در سنگاپور است و تأییدیه های نظارتی مهمی را از بانک مرکزی این کشور دریافت می کند.

Coinbase بر اساس اعلامیه خود در تاریخ 1 اکتبر، مجوز موسسه پرداخت بزرگ (MPI) را از مرجع پولی سنگاپور دریافت کرد. مجوز جدید، که یک سال پس از اولین تایید اصولی Coinbase در سنگاپور ارائه می شود، به شرکت اجازه می دهد تا بازار دیجیتال خود را گسترش دهد. خدمات رمز پرداخت به افراد و موسسات در کشور.

طبق MAS، شرکت‌های دارای مجوز MPI مجاز به انجام خدمات پرداخت بدون محدودیت تراکنش 3 میلیون دلاری سنگاپور (2.2 میلیون دلار) برای هر سرویس پرداخت هستند. شرکت های تایید شده همچنین از سقف تراکنش ماهانه 6 میلیون SGD (4.4 میلیون دلار آمریکا) برای دو یا چند سرویس پرداخت، به استثنای افتتاح حساب پول الکترونیکی و خدمات تبدیل ارز معاف هستند.

این شرکت در اطلاعیه خود گفت که مجوز تازه به دست آمده «نه تنها اعتباری برای عملیات کوین بیس است»، بلکه نشان دهنده مسئولیتی در قبال جامعه رو به رشد کریپتو و وب 3 در سنگاپور است.

کوین بیس به طور فعال در حال توسعه محصولات و خدماتی است که به طور خاص برای سنگاپور طراحی شده اند و در مارس 2023 انتقالات بانکی PayNow و FAST را راه اندازی می کند. Coinbase همچنین سرویس هویت دیجیتال سنگاپور، SingPass را برای ساده سازی فرآیند ورود به سیستم، ادغام کرده است. علاوه بر این، کوین‌بیس با شرکت‌های بزرگ بلاک چین محلی مانند Nansen.ai، Blockdaemon و Infura برای گسترش محصولات خود مانند بلاک‌چین پایه و کیف پول به عنوان سرویس همکاری می‌کند.

مرتبط با: Coinbase ثبت نام AML را از بانک اسپانیا تضمین می کند

صرافی گفت: «از زمان مشارکت اولیه خود در Lion City، سنگاپور را به عنوان بازاری حیاتی برای کوین بیس شناسایی کرده‌ایم.» این صرافی تاکید کرد که نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد که بیش از 30 درصد سنگاپوری‌ها دارندگان ارزهای دیجیتال فعلی یا گذشته هستند. این اطلاعیه افزود:

سنگاپور به طور طبیعی به یک مکان مهم برای این صنعت تبدیل شده است. علاوه بر این، سنگاپور خانه بیش از 700 شرکت وب 3 است که آن را به بازار مهمی برای رشد اقتصاد کریپتو و وب 3 تبدیل می کند.

Coinbase بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اخیراً شرکت های بزرگ ارزهای دیجیتال جهانی به طور فزاینده ای مجوز MPI سنگاپور را تضمین می کنند. ارائه دهنده داده های رمزنگاری و کیف پول Blockchain.com دوازدهمین شرکتی بود که مجوز را در آگوست 2023 دریافت کرد. USDC (USDC) صادرکننده استیبل کوین Circle مجوز MPI را در ژوئن 2023 پس از صرافی Crypto.com دریافت کرد.

مجله: مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید