Coinbase خدمات سهامداری را در چهار ایالت ایالات متحده به دنبال دستورات تنظیم کننده متوقف می کند


طبق صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، تنها اقدامات تنظیم‌کننده‌ها در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین مستلزم توقف در به اشتراک گذاشتن دارایی‌های اضافی است.

صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده Coinbase اعلام کرده است که به طور موقت مشتریان را از سهامداری دارایی‌های اضافی در چهار ایالت منع می‌کند تا در انتظار اقدامات قانونی از سوی تنظیم‌کننده‌های محلی باشد.

Coinbase در یک پست وبلاگی در 14 ژوئیه گفت که کاربران در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین تا اطلاع ثانوی از استفاده از برخی خدمات سهامداری محدود خواهند شد. پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از صرافی رمزارز در ماه ژوئن به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده، آژانس های نظارتی در 10 ایالت ایالات متحده اقدام قانونی خود را آغاز کردند که منجر به تعلیق برخی از خدمات شد.

کوین بیس گفت: «ما به شدت با این ادعا که خدمات سهام ما اوراق بهادار است مخالفیم. با این حال، در صورت لزوم، ما به طور کامل از پیش دستورات دولت تبعیت خواهیم کرد، حتی اگر قبل از اینکه فرصتی برای دفاع از خود داشته باشیم.»

به گفته کوین‌بیس، تنها اقدامات تنظیم‌کننده‌ها در کالیفرنیا، نیوجرسی، کارولینای جنوبی و ویسکانسین مستلزم توقف در به اشتراک گذاشتن دارایی‌های اضافی است. کاربرانی که در آلاباما، ایلینویز، کنتاکی، مریلند، ورمونت و واشنگتن مستقر هستند، “مثل قبل واجد شرایط به اشتراک گذاری ارزهای دیجیتال هستند.”

مرتبط با: صرافی های کریپتو ایالات متحده به لیست های XRP پس از حکم دادگاه فرصتی دوباره می دهند

این اطلاعیه پس از اولین جلسه پیش از محاکمه در شکایت SEC علیه کوین بیس منتشر شد. در 6 ژوئن، کمیسیون شکایتی مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال از سال 2019 به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار ثبت نشده فعالیت می کند، تنظیم کرد. کوین بیس تا حد زیادی تمام اتهامات را رد کرده است.

رگولاتورهای ایالتی و فدرال به دنبال سایر شرکت های رمزنگاری شدند و ادعا کردند که این خدمات قوانین اوراق بهادار را نقض می کنند. در فوریه، کراکن به تسویه حساب 30 میلیون دلاری رسید که SEC را ملزم به توقف ارائه خدمات یا برنامه های سهام به مشتریان آمریکایی کرد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *