تحلیلگران برنبرگ می گویند که تلاش های لابی کوین بیس به دلیل استفاده حماس از رمزارز با باد مخالف مواجه است.


مارک پالمر، تحلیلگر ارشد برنبرگ، می‌گوید گزارش‌هایی مبنی بر استفاده حماس از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی حملات اخیر در اسرائیل، می‌تواند تلاش‌های لابی‌گری کوین‌بیس را پیچیده‌تر کند.

بر اساس گزارش سرمایه‌گذاری جدید Berenberg Capital Markets، استفاده شبه‌نظامیان حماس از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی حملات اخیر به اسرائیل ممکن است مانع از تلاش‌های لابی‌های رمزنگاری Coinbase در ایالات متحده شده باشد.

مارک پالمر، تحلیلگر اصلی برنبرگ، در یک یادداشت تحقیقاتی در 18 اکتبر گفت که “موضع محتاطانه” او در مورد کوین بیس در درجه اول ناشی از اقدامات نظارتی مختلف علیه کوین بیس در ایالات متحده و مخالفت های سیاسی ناشی از درگیری اسرائیل و حماس است. .

تحلیلگران Berenberg تعدادی از نگرانی ها را در مورد عملکرد آینده Coinbases فهرست کردند. منبع: بازارهای سرمایه برنبرگ

هفته گذشته، فایننشال تایمز گزارش داد که مقامات اسرائیلی بیش از 100 حساب در Binance و سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال را بسته‌اند که برای کمک به تلاش‌های حماس برای جمع‌آوری کمک‌های مالی استفاده می‌شدند.

به عنوان بخشی از سرکوب، مقامات اسرائیلی میلیون ها دلار ارز دیجیتال را توقیف کردند.

در حالی که حماس آوریل گذشته اعلام کرد که دیگر از ارزهای دیجیتال برای جمع آوری کمک مالی استفاده نخواهد کرد، زیرا مقامات می توانند تحرکات آن را از طریق دفتر کل بلاک چین ردیابی کنند، ما معتقدیم که سرفصل های اخیر سوال وضعیت قانونی رمزارزها را بیشتر مبهم خواهد کرد. پالمر نوشت.

در چند سال گذشته، کوین‌بیس به‌عنوان بخشی از استراتژی خود برای اعمال مقررات شفاف‌تر و سازگار با رمزارز در این کشور، تلاش‌های لابی‌گری خود در ایالات متحده را به شدت افزایش داده است.

تحلیلگران برنبرگ توصیه خود را در مورد سهام کوین بیس (COIN) تکرار کردند و هدف قیمتی 39 دلاری خود را حفظ کردند.

طبق داده‌های TradingView، در زمان انتشار، سهام کوین‌بیس با 3 درصد افزایش در روز، 77.30 دلار معامله می‌شد.

قیمت سهام کوین بیس (COIN) در روز 3 درصد افزایش یافت. منبع: TradingView

پالمر گفت: «ما همچنان کوین را از طریق یک لنز محتاطانه می بینیم، به خصوص پس از اینکه سهام امسال بیش از 112 درصد افزایش یافت، در مقایسه با 72 درصد برای بیت کوین و 29 درصد برای Nasdaq که از نظر فناوری سنگین است.

او افزود: «رتبه‌بندی Hold ما در COIN نشان‌دهنده دیدگاه ما است که سهام در کوتاه‌مدت غیرقابل سرمایه‌گذاری است».

مرتبط با: کوین بیس برای افزایش نقدینگی 80 جفت معاملاتی غیر دلاری را به حالت تعلیق درآورد

پالمر اضافه کرد که دعوای جاری کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می تواند همچنان به عنوان “برآمدگی” برای هر حرکت مثبت در قیمت سهام شرکت باشد.

پالمر همچنین به حجم تراکنش‌های ضعیف‌تر از حد انتظار ناشی از «زمستان ارزهای رمزنگاری‌شده مداوم» اشاره کرد و گفت که برنبرگ پیش‌بینی خود را برای درآمد تراکنش‌های مصرف‌کننده این شرکت از ۲۱۰ میلیون دلار به ۲۴۰.۸ میلیون دلار افزایش داده است.

این تعدیل برای انعکاس انتظارات کوین بیس مبنی بر اینکه خریدهای مصرف کننده “با سرعت کمتری نسبت به آنچه ما انتظار داریم کاهش می یابد” انجام شد.

علاوه بر این، پالمر توضیح داد که موجودی نقدی بزرگ صرافی رمزنگاری «بالشتک و انعطاف‌پذیری» را برای آن فراهم می‌کند و گفت که انتظار دارد مدیریت به کاهش هزینه‌ها ادامه دهد و مسیر حرکت رو به جلو را گسترش دهد.

با توجه به این عوامل و این واقعیت که COIN یک فروشنده فروش شلوغ است، ما معتقدیم که کوتاه کردن سهام شرکت به طور کامل نشان دهنده یک استراتژی مخاطره‌آمیز است، به خصوص که ممکن است در حالی که شرکت به نبرد قانونی خود با SEC ادامه می‌دهد، سهام مستعد حرکت‌های صعودی ناگهانی باشد. ”

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت” – رئیس EasyTranslate در حال سازگاری با تغییرات است


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید