رئیس حقوقی Coinbase – قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال IRS تهدیدی برای صنعت است


IRS قوانین جدید گزارش‌دهی مالیاتی کریپتو را در ماه آگوست پیشنهاد کرد و در صورت تصویب، رژیم مالیاتی جدید کریپتو از ژانویه 2026 اجرایی خواهد شد.

پل سینگ گروال، مدیر ارشد حقوقی صرافی رمزارز Coinbase، از جامعه کریپتو خواست تا به جنبش علیه قوانین گزارش‌دهی مالیاتی پیشنهادی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال بپیوندند. گروال از جامعه خواست تا با مقررات پیشنهادی مخالفت کند زیرا می تواند سابقه خطرناکی برای نظارت ایجاد کند.

گروال از X (توئیتر سابق) برای رفع نگرانی‌ها در مورد قوانین گزارش‌دهی مالیاتی کریپتو استفاده کرد و ادعا کرد که مقررات پیشنهادی فراتر از اختیارات کنگره برای ایجاد قوانین گزارش‌دهی مالیاتی است. او افزود که اگر مقررات پیشنهادی به قانون تبدیل شود، «به دارایی‌های دیجیتال آسیب وارد می‌کند و تهدیدی برای آسیب رساندن به صنعت نوپا در حالی که تازه شروع شده است، خواهد بود». “

سرویس درآمد داخلی (IRS) پیش نویس مقررات پیشنهادی برای گزارش مالیات ارزهای دیجیتال را در 25 آگوست منتشر کرد. بر اساس قوانین پیشنهادی، کارگزاران کریپتو ملزم به استفاده از فرم جدیدی برای گزارش‌دهی برای ساده‌سازی پرونده مالیاتی و کاهش فرار مالیاتی هستند. مقررات پیشنهادی شامل صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز، پردازنده‌های پرداخت کریپتو و کیف پول‌های آنلاین خاص به‌عنوان کارگزار ارزهای دیجیتال است.

وزارت خزانه داری ادعا کرد که فرم جدید فرآیند تشکیل پرونده مالیاتی را ساده می کند، زیرا به مالیات دهندگان کمک می کند تا تعیین کنند که آیا مالیات بدهکار هستند یا خیر، نه اینکه مجبور باشند برای ارائه اظهارنامه مالیاتی، محاسبات پیچیده را انجام دهند یا برای خدمات آماده سازی مالیات دارایی دیجیتال پرداخت کنند. در صورت تصویب، رژیم مالیاتی جدید از سال 2026 اجرایی خواهد شد و کارگزاران ملزم خواهند بود تا گزارش معاملات سال 2025 را از طریق فرم 1099-DA در ژانویه 2026 آغاز کنند. با این حال، بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده از IRS خواسته اند تا قبل از سال 2026 الزامات گزارش مالیات رمزنگاری را اجرا کند.

مرتبط با: تنظیم کننده اروپایی: DeFi خطرات و همچنین مزایای قابل توجهی را به همراه دارد

وزارت خزانه‌داری ادعا کرد که قوانین گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال دارایی‌های دیجیتال را واجد شرایط گزارش‌دهی مالی سنتی می‌کند، اما مقام قانونی Coinbase اصرار دارد که اینطور نیست. گروال اشاره کرد در

مدیر ارشد حقوقی Coinbase اظهار داشت که مقررات پیشنهادی مستلزم جمع‌آوری مقادیر قابل توجهی از داده‌های کاربر است که «هدف عمومی مشروع» را تامین نمی‌کند. گروال گفت که جمع‌آوری داده‌ها، استارت‌آپ‌های Web3 را با الزامات پرهزینه سنگین می‌کند و «داده‌های بیشتری را به سازمان امور مالیاتی ارائه می‌کند که می‌توانند دریافت و تحلیل کنند».

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو، به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید