کوین بیس از ایرلند به عنوان مرکز ارزهای دیجیتال اروپا نام می برد


صرافی کریپتو برای مجوز تحت بازارهای دارایی رمزنگاری جدید اتحادیه اروپا با بانک مرکزی ایرلند درخواست داده است و در صورت موفقیت، می‌تواند خدمات خود را در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا «گذرنامه» کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، در حال تقویت حضور خود در اروپا است و رسما اعلام کرده است که ایرلند را به عنوان مرکز اصلی ارز دیجیتال اروپایی خود انتخاب کرده است.

Coinbase ایرلند را به عنوان نهاد اتحادیه اروپا برای انطباق با چارچوب اصلی نظارتی ارزهای دیجیتال اروپا، معروف به مقررات بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) انتخاب کرده است، Coinbase در 19 اکتبر به کوین تلگراف اعلام کرد.

در اطلاعیه این شرکت، عنوان شده است که با MiCA که انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۲۴ اجرایی شود، کوین‌بیس می‌تواند به ۴۵۰ میلیون نفر در ۲۷ کشور، یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان، تحت یک چارچوب نظارتی واحد خدمات رسانی کند. حسابرس ملی واحد

در حال حاضر، Coinbase دارای مجوز موسسه پول الکترونیکی و ثبت ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در ایرلند، مجوز رمزنگاری در آلمان، و تعدادی ثبت ملی در سایر کشورهای عضو در سراسر اتحادیه اروپا است.

ما از انتخاب ایرلند به عنوان مقر MiCA خرسندیم. دانیل سیفرت، معاون Coinbase EMEA و مدیر کل منطقه ای، گفت ایرلند یک تنظیم کننده معتبر در سطح جهانی و همچنین یک محیط سیاسی حمایت کننده برای شرکت های فین تک دارد. اضافه:

ایرلند در این فضا پیشرو است و با ورود MiCA، ما مشتاقانه منتظر همکاری با تنظیم کننده ها در ایرلند، آلمان و فراتر از آن هستیم تا این بخش را به پتانسیل کامل خود برسانیم.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید