کوین بیس 5 درصد از کل بیت کوین: داده های موجود را در اختیار دارد


در حالی که کوین بیس ۲۵ میلیارد دلار بیت کوین دارد، این صرافی تنها ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین در کیف پول خود دارد.

پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین Arkham اخیراً دریافته است که صرافی رمزارز Coinbase تقریباً 1 میلیون بیت کوین (BTC) در کیف پول خود نگهداری می کند. ارزش این سکه ها با قیمت های فعلی بازار برای BTC بیش از 25 میلیارد دلار است.

طبق گفته Arkham، دارایی های این صرافی در حال حاضر تقریباً 5 درصد از کل بیت کوین موجود را تشکیل می دهد. آرکام گفت که کوین بیس در حال حاضر مجموعا 947755 بیت کوین دارد. بر اساس اطلاعات سایت اطلاعات سکه CoinGecko، در حال حاضر، عرضه بیت کوین در گردش حدود 19,493,537 است.

علاوه بر این، Arkham اظهار داشت که آنها 36 میلیون آدرس سپرده بیت کوین و نگهداری مورد استفاده توسط صرافی را تگ کرده و شناسایی کردند. طبق گفته Arkham، بزرگترین کیف پول سرد کوین بیس تقریباً 10000 بیت کوین دارد. این شرکت اطلاعاتی بر اساس گزارش‌های مالی صرافی بر این باور است که بیت‌کوین‌های بدون برچسب و ناشناس بیشتری در Coinbase وجود دارد.

در حالی که کوین بیس بیش از 25 میلیارد دلار بیت کوین در کیف پول خود نگهداری می کند، طبق داده های اخیر، این صرافی تنها حدود 10000 بیت کوین از کل بیت کوینی که در اختیار دارد، به ارزش بیش از 200 میلیون دلار دارد.

مرتبط با: گزارش: استخراج بیت کوین می تواند به کاهش انتشار جهانی تا 8 درصد کمک کند

در همین حال، اعضای جامعه نسبت به اخبار مربوط به میزان بیت کوین نگهداری شده در صرافی مرکزی واکنش متفاوتی نشان دادند. برخی بر این باورند که این نشانه ای برای برداشت BTC آنها از صرافی ها است و به دارندگان هشدار می دهند که منتظر نمانند تا صرافی ها شروع به توقف برداشت کنند. برخی دیگر می گویند پنهان کردن دارایی ها راه حل خوبی نیست زیرا نگرانی های قانونی در مورد کیف پول های سرد وجود دارد.

وقتی صحبت از مالکیت بیت کوین شرکت ها می شود، شرکت هوش تجاری MicroStrategy همچنان بیشترین بیت کوین را در اختیار دارد. در نتایج درآمدی که در اول آگوست منتشر شد، موسس این شرکت، مایکل سیلر، فاش کرد که شرکت دارای 152800 بیت کوین به ارزش بیش از 4 میلیارد دلار در زمان نگارش این مقاله بود.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید