کوین بیس در آخرین تلاش برای کنار گذاشتن پرونده رگولاتور، از اختیارات رمزنگاری SEC سرپیچی می کند


کوین بیس می گوید که تعریف SEC از قرارداد سرمایه گذاری با قوانین اوراق بهادار ایالات متحده مطابقت ندارد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار با طبقه بندی ارزهای رمزپایه فهرست شده در Coinbase به عنوان اوراق بهادار، از اختیارات خود فراتر رفت. صرافی در آخرین پیشنهاد خود از رد شکایت ناظر اوراق بهادار دفاع کرد.

Coinbase در یک پرونده در دادگاه منطقه نیویورک در 24 اکتبر، SEC را مورد سرزنش قرار داد و استدلال کرد که تعریف آنچه که به عنوان یک امنیت واجد شرایط است بسیار گسترده است و مورد مناقشه است که ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در بورس در حیطه اختیارات تنظیم کننده نیستند.

اختیارات SEC محدود به معاملات اوراق بهادار است. هر اشتراک سرمایه به امید سود مناسب نیست، و معاملات انجام شده از طریق Coinbase تنها در صورتی معاملات اوراق بهادار هستند که شامل “قراردادهای سرمایه گذاری” باشند. “معاملات مورد بحث در اینجا معتبر نیستند.”

کوین بیس ادعا کرد که SEC تلاش کرده است “به طور بنیادی اختیارات خود را گسترش دهد” و صلاحیت “بر همه فعالیت های سرمایه گذاری اساسا” داشته باشد، ادعایی که فقط کنگره حق دارد تحت دکترین سوالات اصلی بیان کند.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، در پستی در 24 اکتبر این ادعاها را تکرار کرد و گفت که تعاریف SEC “هیچ کارکرد محدود کننده ای ندارند.”

آخرین پرونده Coinbase در پاسخ به انکار SEC در 3 اکتبر است که از دادگاه خواسته بود درخواست Coinbase برای رد کردن را رد کند و اعتقاد کوین بیس را تکرار کرد که ارزهای دیجیتال مختلفی که فهرست می کند قراردادهای سرمایه گذاری هستند که تحت پوشش تست هاوی هستند.

مرتبط با: رگولاتورهای اوراق بهادار با رفتار ویژه در مورد رمزارز در مورد Coinbase مخالف هستند

SEC در 6 ژوئن شکایتی را علیه کوین بیس تنظیم کرد و مدعی شد که این صرافی با فهرست کردن چندین توکن که آن را اوراق بهادار می‌داند و عدم ثبت در رگولاتور قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده است.

کوین بیس این درخواست را در 29 ژوئن ارائه کرد و مدعی شد که SEC از اختیارات خود سوء استفاده کرده و حقوق روند قانونی کوین بیس را نقض کرده است.

قاضی کاترین پولک فایلا، که بر این پرونده نظارت می کند، می تواند از کوین بیس و SEC بخواهد تا برای استدلال شفاهی در دادگاه حاضر شوند و سپس در مورد پرونده تصمیم بگیرند، آن را رد کنند، یا دستور دهند که در مقابل هیئت منصفه محاکمه شود.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هیور وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی شکایت
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید