کوین بیس شایعات مربوط به محدودیت های برداشت هفتگی بیت کوین را از بین می برد


کوین بیس شایعات منتشر شده در رسانه های اجتماعی مبنی بر اعمال محدودیت های برداشت بیت کوین را به عنوان نادرست محکوم کرده است.

صرافی رمزارز Coinbase شایعاتی مبنی بر اعمال محدودیت 5000 دلاری در هفته برای برداشت بیت کوین (BTC) پس از ادعای یکی از کاربران که در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است را رد کرد.

در پست 24 اکتبر، کاربر

این پست بیش از 250000 بازدید، بیش از 420 ریتوییت و نزدیک به 2000 لایک دریافت کرد. این مقاله نیز آورده است توجه کریس بلک، محقق کریپتو پرسید که آیا می توان این ادعا را تأیید کرد.

با این حال، یکی از سخنگویان کوین بیس به کوین تلگراف گفت که این ادعاها “کاذب” هستند و هیچ سیاستی برای محدود کردن برداشت در هنگام فروش موجودی نقدی به کوین بیس وجود ندارد.

این سخنگو گفت: «برداشت وجوه از کوین بیس به روش پرداختی که برای برداشت وجه استفاده کرده‌اید بستگی دارد.

زمانی که کوین‌بیس در پردازش تراکنش‌ها با مشکلات کوتاهی مواجه شد، شایعات بی‌دلیل درباره محدودیت‌های برداشت ظاهر شد.

با توجه به صفحه وضعیت رسمی کوین بیس، صرافی ارز دیجیتال حدود ساعت 18:00 (UTC) در 23 اکتبر با مشکلاتی در پردازش تراکنش‌ها مواجه شد.

مرتبط با: Base Network یک دوره آموزشی 8 هفته ای برای توسعه دهندگان بلاک چین راه اندازی کرد

کمتر از یک ساعت بعد، صرافی یک به‌روزرسانی منتشر کرد که بیان می‌کرد این مشکل حل شده است و تیم در حال نظارت بر فعالیت‌های معاملاتی برای هرگونه مشکل در حال انجام است.

معاملات کوین بیس برای حدود یک ساعت در 23 اکتبر با مشکلاتی روبرو شد. منبع: کوین بیس

تاخیرهای معاملاتی در کوین بیس در بحبوحه فعالیت های شدید معاملاتی در بازار اتفاق افتاد و قیمت بیت کوین (BTC) تا 35000 دلار افزایش یافت، سطحی که از ماه می سال گذشته مشاهده نشده بود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید