مدیر عامل Coinbase نسبت به مقررات هوش مصنوعی هشدار می دهد و خواستار تمرکززدایی است


برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase گفت تمرکززدایی و هوش مصنوعی منبع باز جایگزین بهتری برای تنظیم فضا هستند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی رمزارز Coinbase، در پست اخیر خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) موضع خود را در مورد مقررات هوش مصنوعی (AI) بیان کرد.

در 23 سپتامبر، آرمسترانگ اعلام کرد که معتقد است هوش مصنوعی نباید تنظیم شود. به گفته مدیرعامل کوین بیس، حوزه هوش مصنوعی به دلایلی مانند امنیت ملی باید هر چه زودتر توسعه یابد. آرمسترانگ همچنین استدلال کرد که علی‌رغم بهترین نیت تنظیم‌کننده‌ها، مقررات «به عواقب ناخواسته منجر می‌شود» و نوآوری و رقابت را از بین می‌برد.

مدیر اجرایی Coinbase اینترنت را به عنوان مثال ذکر کرد. آرمسترانگ معتقد است که «عصر طلایی نوآوری» به دلیل فقدان مقررات اینترنت و نرم افزار وجود دارد. مدیر عامل Coinbase پیشنهاد کرد که همین امر باید در مورد فناوری هوش مصنوعی نیز اعمال شود.

آرمسترانگ همچنین جایگزینی برای مقررات در زمینه حفاظت از حوزه هوش مصنوعی ارائه کرد. به گفته این مجری، بهتر است «غیرمتمرکز و منبع باز باشد تا گربه از کیف خارج شود».

مرتبط با: تتر با خرید سهام استخراج کننده بیت کوین Northern Data، همکاری هوش مصنوعی را نشان می دهد

در همین حال، حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان یا شروع به تنظیم مقررات هوش مصنوعی کرده اند یا در مورد تأثیرات احتمالی آن ابراز نگرانی کرده اند. در 15 آگوست، دستورالعمل های موقت چین در مورد فعالیت ها و مدیریت هوش مصنوعی به اجرا درآمد. این آیین نامه در 19 تیرماه و با تلاش مشترک شش سازمان دولتی کشور منتشر شد. این اولین مجموعه قوانین هوش مصنوعی است که در بحبوحه رونق اخیر هوش مصنوعی در داخل کشور پیاده سازی شده است.

در بریتانیا، تنظیم کننده رقابت، هوش مصنوعی را برای تعیین تأثیر بالقوه آن بر رقابت و مصرف کنندگان مطالعه کرد. در 18 سپتامبر، سازمان رقابت و بازار بریتانیا به این نتیجه رسید که اگرچه هوش مصنوعی پتانسیل تغییر شغل و زندگی افراد را دارد، اما این تغییرات می تواند بسیار سریع باشد و تأثیر قابل توجهی بر رقابت داشته باشد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در تطبیق با تغییرات
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید