مدیر عامل Coinbase از DeFi حمایت می‌کند، Polygon می‌گوید مبلغ 1 میلیارد دلار هزینه پرداخت می‌کند: Finance Redefined


مدیر عامل Coinbase به آخرین متحد فضای DeFi تبدیل شده است و خواستار تنظیم مناسب اکوسیستم به جای اقدامات اجرایی از سوی تنظیم کننده ها است.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش‌های مالی غیرمتمرکز ضروری (DeFi)، خبرنامه‌ای که برای ارائه بزرگ‌ترین پیشرفت‌های هفته گذشته طراحی شده است.

هفته گذشته در DeFi، مدیر عامل Coinbase در حال دفاع از اکوسیستم نوپا در مواجهه با درخواست‌های رو به رشد برای پیاده‌سازی دیده شد. مدیرعامل Polygon گفت که ادعای یک میلیارد دلاری او برای جمع آوری مدارک دانش صفر به نتیجه رسیده است.

موسس MakerDAO معتقد است که استیبل کوین های غیرمتمرکز می توانند بر کریپتوها تسلط داشته باشند، در حالی که آزمایشگاه Solidus می گوید صرافی های غیرمتمرکز به آهنربایی برای معاملات تقلبی تبدیل شده اند.

100 توکن برتر دی‌فای یک هفته دیگر با برتری نزولی داشتند، زیرا اکثر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی قرمز معامله می‌شوند.

مدیر عامل Coinbase از DeFi پشتیبانی می کند و خواستار اقدام دادگاه برای ایجاد سابقه قانونی است

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase حمایت خود را از پروتکل های DeFi ابراز کرد. در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، آرمسترانگ از پروتکل های DeFi خواست تا روندهای قانونی در دادگاه را برای ایجاد یک سابقه در نظر بگیرند، زیرا سیستم حقوقی به طور مداوم تعهد خود را به حمایت از حاکمیت قانون نشان داده است. او گفت که رویکرد فعلی اساساً یک صنعت بسیار مهم را به خارج از کشور سوق می دهد.

با توجه به آن برای پست کردن بر

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار MakerDAO: استیبل کوین های غیرمتمرکز می توانند بر کریپتوها تسلط داشته باشند

Rune Christensen، یکی از بنیانگذاران پیشگام DeFi MakerDAO، می‌گوید که استیبل کوین‌های غیرمتمرکز در نهایت می‌توانند بر بازار استیبل کوین تسلط پیدا کنند «تا زمانی که کریپتو به پتانسیل خود عمل کند».

کریستنسن در صحبت با اندرو فنتون از کوین تلگراف در Token2049 در سنگاپور، نظرات خود را در مورد آینده استیبل کوین های غیرمتمرکز مانند دای (DAI) و نقش آنها در اقتصاد رمزنگاری گسترده تر به اشتراک گذاشت.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار Polygon: شرط بندی 1 میلیارد دلاری در جمع آوری ZK نتیجه داد

یکی از بنیانگذاران Polygon، Sandeep Nailwal معتقد است که شرکت لایه 2 بلاک چین از مزایای اختصاص یک میلیارد دلار برای توسعه راه حل های مقیاس پذیری مبتنی بر دانش صفر (ZK) برای اکوسیستم اتریوم بهره می برد.

نایلوال در سخنرانی اصلی خود در آخرین ویرایش کنفرانس Token2049 در سنگاپور، به توسعه تلاش‌های مقیاس‌پذیری «Polygon 2.0» و وعده فناوری بازگشتی ضد ZK برای ایجاد یک اکوسیستم بلاک چین یکپارچه و قابل تعامل اشاره کرد.

به خواندن ادامه دهید

صرافی‌های غیرمتمرکز آهنربایی برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال: آزمایشگاه‌های Solidus

به گفته شرکت نظارت بر بازار Solidus Labs، بیش از 20000 ارز دیجیتال از طریق معاملات شستشوی صرافی غیرمتمرکز (DEX) در سه سال گذشته دستکاری شده اند.

در بخش دوم «گزارش دستکاری بازار رمزنگاری 2023» که در 12 سپتامبر منتشر شد، Solidus می‌گوید که تقریباً 70 درصد از 30000 استخر نقدینگی DEX مبتنی بر اتریوم، از سپتامبر 2020 تراکنش‌های شستشو را انجام داده‌اند. ارز دیجیتال به ارزش تقریبی 2 میلیارد دلار.

به خواندن ادامه دهید

گروه DeFi درخواست می کند تا «ترول حق ثبت اختراع» را که پروتکل های DeFi را هدف قرار می دهد متوقف کند

یک سازمان مدافع DeFi از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده درخواست کرده است تا پتنتی را که توسط شرکتی متهم به “ترول اختراع” است، بررسی کند، شرکتی که هدف آن سود بردن از دعوی حقوقی ثبت اختراع است.

صندوق آموزش DeFi در یک پست وبلاگی به تاریخ 11 سپتامبر اعلام کرد که در 7 سپتامبر یک دادخواست بیش از 90 صفحه ای را به هیئت دادگاه تجدیدنظر و استیناف ثبت اختراع ارسال کرده است که به دنبال لغو حق اختراع متعلق به True Return Systems است.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که 100 توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار، هفته‌ای مختلط داشته‌اند و بیشتر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی قرمز معامله می‌شوند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi بالای 49 میلیارد دلار باقی ماند.

از شما برای خواندن خلاصه ما از تاثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان ها، اطلاعات و آموزش های بیشتر در مورد این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.




نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *