مدیر عامل Coinbase از DeFi پشتیبانی می کند و خواستار اقدام دادگاه برای ایجاد سابقه قانونی است


برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase به کمیسیون تجارت کالا و معاملات آتی ایالات متحده (CFTC) هشدار داد که از انجام اقدامات اجرایی علیه پروتکل‌های (DeFi) خودداری کند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase اظهار داشت که از پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) پشتیبانی می کند. در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، آرمسترانگ از پروتکل های DeFi خواست تا روندهای قانونی در دادگاه را برای ایجاد یک سابقه در نظر بگیرند، زیرا سیستم حقوقی به طور مداوم تعهد خود را به حمایت از حاکمیت قانون نشان داده است. او گفت که رویکرد فعلی اساساً یک صنعت بسیار مهم را به خارج از کشور سوق می دهد.

با توجه به آن برای پست کردن بر برای آنها معتبر است.

هفته قبل، CFTC ایالات متحده علیه سه شرکت DeFi به اتهام دخالت در تجارت غیرمجاز مشتقات ارزهای دیجیتال شکایت کرده بود. به گفته رگولاتور، این پلتفرم‌ها تجارت غیرقانونی مشتقات کریپتو را بدون ثبت نام لازم امکان‌پذیر می‌کردند.

علاوه بر برایان آرمسترانگ، برخی از قانونگذاران نیز حمایت خود را از پروتکل های DeFi نشان داده اند. سامر مرسینگر، کمیسر جمهوری خواه، بر اهمیت تمرکز CFTC بر ایجاد مقررات شفاف برای DeFi به جای توسل سریع به اقدامات اجرایی تأکید کرد. در حالی که او ابراز نگرانی می کند که به نظر می رسد کمیسیون به اقدامات اجرایی تمایل دارد، او معتقد است تعامل با مردم و تنظیم دستورالعمل های روشن باید تمرکز اصلی باشد.

مرتبط با: کمیسیونر CFTC قصد دارد حفاظت از سرمایه گذاران را با فناوری مدرنیزه کند

CFTC ایالات متحده اخیراً در یک شکایت علیه Ooki DAO به دلیل راه اندازی یک پلت فرم معاملاتی غیرقانونی و نقض سایر دستورالعمل های نظارتی، یک پیروزی قانونی به دست آورد. در ژوئن 2023، یک قاضی فدرال به طور مشابه به نفع CFTC رای داد که منجر به تعطیلی Ooki DAO و جریمه بیش از 600000 دلار شد.

در ماه‌های اخیر، شرکت‌های ارزهای دیجیتال با نظارت فزاینده‌ای از سوی تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده مواجه شده‌اند. به طور خاص، نهادهای نظارتی مانند SEC ایالات متحده تحقیقاتی را علیه بازیگران اصلی مانند Coinbase و Binance آغاز کرده اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *